Секрети Capcom тепер доступні всім

Нещодавно хакери Ragnar Locker дісталися до серверів Capcom та отримали доступ до чималої кількості цікавої інформації та файлів. Аби її не розповсюджувати, зловмисники просили у ігротворців чималу суму грошей, але схоже, що ніхто їм так і не заплатив. Що ж, тепер в мережі є чимало злитих файлів.

Користувачі вже знайшли початковий код Devil May Cry 2 та Umbrella Chronicles. Окрім цього, стало відомо, над чим зараз працюють у компанії. У майбутньому Capcom начебто випустить версію Resident Evil 4 для віртуальної реальності. У процесі розробки перебуває Village Online, яка, скоріш за все, є мультиплеєрним відгалуженням прийдешньої Resident Evil. Також є згадки про невідому Project Highway та багатокористувацький шутер SHIELD.

Оприлюднено і деякі фінансові подробиці. За те, що Resident Evil 7 та 8 з’явилися у Google Stadia, керівництво сервісу хмарного ґеймінгу заплатило розробникам 10 мільйонів доларів. За тимчасову ексклюзивність контенту для Resident Evil 7 Sony віддали 5 мільйонів вічнозелених.

Monster Hunter Rise та Monster Hunter Stories 2 вийдуть на ПК у жовтні 2021 та червні 2021 року відповідно. Реліз Resident Evil Village начебто заплановано на квітень наступного року.

Це ще не все, що було оприлюднено в мережі, користувачі досі досліджують значну частину файлів, тож на цьому історія, скоріш за все, не закінчується.

Читайте також

У Resident Evil Village буде трасування променів від AMD

Resident Evil Village

Resident Evil Village буде такою ж довгою, як пані Дімітреску

Єврокомісія оштрафувала Valve за регіональні обмеження. Valve подали апеляцію

Half-Life: Alyx

Resident Evil Village з’явиться у продажу 7 травня

Ґеймплей Resident Evil: Village покажуть наступного тижня

Resident Evil Village

Завтра вийде демоверсія Monster Hunter: Rise

Monster Hunter: Rise

Все, що треба знати про Devil May Cry! (Rendaros UA)

Спекуляції навколо ціни PlayStation 5 в Україні та секрети Capcom — #PlayNews

Resident Evil 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: