Секрети Capcom тепер доступні всім

Нещодавно хакери Ragnar Locker дісталися до серверів Capcom та отримали доступ до чималої кількості цікавої інформації та файлів. Аби її не розповсюджувати, зловмисники просили у ігротворців чималу суму грошей, але схоже, що ніхто їм так і не заплатив. Що ж, тепер в мережі є чимало злитих файлів.

Користувачі вже знайшли початковий код Devil May Cry 2 та Umbrella Chronicles. Окрім цього, стало відомо, над чим зараз працюють у компанії. У майбутньому Capcom начебто випустить версію Resident Evil 4 для віртуальної реальності. У процесі розробки перебуває Village Online, яка, скоріш за все, є мультиплеєрним відгалуженням прийдешньої Resident Evil. Також є згадки про невідому Project Highway та багатокористувацький шутер SHIELD.

Оприлюднено і деякі фінансові подробиці. За те, що Resident Evil 7 та 8 з’явилися у Google Stadia, керівництво сервісу хмарного ґеймінгу заплатило розробникам 10 мільйонів доларів. За тимчасову ексклюзивність контенту для Resident Evil 7 Sony віддали 5 мільйонів вічнозелених.

Monster Hunter Rise та Monster Hunter Stories 2 вийдуть на ПК у жовтні 2021 та червні 2021 року відповідно. Реліз Resident Evil Village начебто заплановано на квітень наступного року.

Це ще не все, що було оприлюднено в мережі, користувачі досі досліджують значну частину файлів, тож на цьому історія, скоріш за все, не закінчується.

Читайте також

Спекуляції навколо ціни PlayStation 5 в Україні та секрети Capcom — #PlayNews

Resident Evil 4

Resident Evil 4 Remake планують випустити на початку 2023 року

Resident Evil 4

Зловмисники вимагають у Capcom 11 млн $

Зловмисники отримали доступ до серверів Capcom

Capcom

Capcom показала 6 хвилин нового ігроладу Monster Hunter Rise

Рімейк Resident Evil 3 позбувся захисту Denuvo

Resident Evil 3 Remake (2020)

Resident Evil 7 з’явиться у Game Pass, а RDR 2 покине сервіс

Resident Evil 7

Продюсер Street Fighter покинув Capcom після 30 років роботи