web analytics

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла оголосив, що колишній гендиректор OpenAI Сем Альтман, який є співзасновником компанії і творцем шалено популярного ChatGPT, а також Ґреґ Брокман — співзасновник і технічний директор компаній OpenAI, приєднаються до Microsoft. Вони разом очолять нову передову дослідницьку группу з вивчення й розвитку штучного інтелекту (ШІ).

Днями рада директорів OpenAI зненацька звільнила Сема Альтмана, а Брокман сам пішов із OpenAI услід за своїм давнім колегою й діловим партнером.

І ми надзвичайно раді поділитися новиною про те, що Сем Альтман і Ґреґ Брокман приєднаються до Microsoft, щоб очолити нову передову дослідницьку групу ШІ. Ми з нетерпінням чекаємо швидких кроків, щоб забезпечити їх ресурсами, необхідними для їхнього успіху.

написав Сатья Наделла в твіттері (Х)

Усе почалося 17 листопада, коли рада директорів, до складу якої входить 4 особи, оголосила про відставку Сема Альтмана, через те, що вони «більше не впевнені в його здатності керувати компанією». Звістку про звільнення творця ChatGPT вкрай негативно зустріли як пересічні люди, так й інвестори з працівниками компанії. Після добровільного звільнення ще одного топ-працівника, а саме президента OpenAI Ґреґа Брокмана, інвестори почали вимагати повернення засновників на свої посади.

Після цього відбулися безрезультатні перемовини між Ґреґом і Семом з правлячою силою компанії, де основною вимогою для повернення до праці було висунуто відставку ради директорів, на яку звісно ж вони не погодилися. Як повідомляє інформаційний портал Reuters, вже через кілька годин після наради, представники Microsoft запропонували їм приєднатися до компанії, на що чоловіки одразу погодилися. Це рішення трохи збентежило співпрацівників й інвесторів, які намагалися повернути їх назад.

Сем Альтман опублікував пост у твіттері з написом «Місія триває». Що ж, тепер очевидно, що він і надалі продовжуватиме працювати над удосконаленням ШІ і, можливо, знову створить щось інноваційне й незвичне, чим переверне наше уявлення про штучний інтелект і його використання.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Фанати Морґана Фрімена захистили голос актора від штучного інтелекту

p.ua.Морґан Фрімен

Японські науковці приживили до штучного інтелекту людську шкіру

The Terminator

Nintendo жорсткіше боротиметься з інсайдерами й поки не знає, що робити з ШІ

shigeru miyamoto filhos

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Вийшов український горор Bureau of Contacts, що використовує ШІ

bureau of contacts 3