Владислав Папідоха

Серед овець, Сага, Відродження — Дайджест коміксів #08

Автор: Владислав Папідоха
Дайджест коміксів

Наступне відео

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​ #ҐеймериТежЛюди

Серед овець, Сага, Відродження — Дайджест коміксів #08

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Кінець року уже поруч, тож листопад для української комікс-індустрії став місяцем «Треба встигнути все заплановане. Уже!». Мінімум новин і якомога більше свіжих новинок та відкритих передзамовлень. Де саме закуплятися мальованими подарунками під Новий рік — розбиратимемося тут і зараз.

«Геллбой. Ніч Крампуса», видавництво Vovkulaka

Українські фани «Геллбоя» давненько хотіли добавки і ось вона зовсім поряд. У перший тиждень грудня до продажу надійде сингл «Геллбой. Ніч Крампуса» від видавництва Vovkulaka. Зараз він друкується, передзамовлення не буде, тож слідкуйте за новинами і беріть як тільки, так зразу. А там і новорічний випуск не забариться.

Видавничий план на перше півріччя від видавництва Рідна мова

Видавництво Рідна мова поділилося планами на перше півріччя 2020 року. Роботи у них буде повно, переважно у списку царюють продовження уже початих серій та ліцензії про які планомірно розказували протягом цього року. Та є кілька приємних новинок. Акцентувати увагу хочеться на «Болотяній істоті» від Алана Мура та «Міз Марвел» від дуету Віллоу та Вільсона. Першу серію видадуть повністю гардами і це одна з кращих новин цього місяця. Також варто зауважити плани видати  «Black Panther. A nation under our feet. Book 1». Це видана Marvel серія з трьох томів, що виходила у 2016-2017 роках. А також це перша окрема серія про Чорну Пантеру на нашому ринку. З повним списком новинок ви можете ознайомитися на зображенні нижче або за посиланням.

Прорив у цифру та здешевлення деревини від UA Comix

Команда UA Comix продовжує генерацію та втілення крутих ідей. Перш за все, видавництво звернуло увагу на засмучену аудиторію та, на додачу до основної, анонсувала дешевшу річну підписку. Її вартість складе 3000 грн. і в неї ввійде основний ексклюзив старшої сестри — крутецька коробка-поличка. За ці гроші ми отримаємо: поличку, 10 завчасно обраних нами коміксів, що вийдуть у 2019 році, і… все. Так, не густо, але на те це й демо-версія. Якщо прийдеться до смаку, то наступного року вже візьмете повноцінну.

Також UA Comix цьогоріч заарканили Миколайка і він сидить пакує у них подарункові коробочки з коміксами та солодощами для всіх бажаючих. Замовити таку для рідних і близьких можна за посиланням.

А головною цьогомісячною новиною від видавництва стало те, що вони пішли в цифру. Тепер окремі роботи від UA Comix можна придбати у електронному форматі, у тому числі комікс «Чортобій», який ви більше ніде й не знайдете. Любителі аскетичності у інтер’єрі квартир будуть задоволені, а ще це чудова можливість прочитати роботи, які вийшли з продажу і навряд друкуватимуться повторно.

«Ґодзілла», видавництво Northern Lights

Новий фільм про «Ґодзіллу» перенесли на осінь, відповідно й комікс від IDW переїхав вслід за нею. Ймовірніше за все, видавництво Northern Lights почне продаж на наступному Comic Con Ukraine.

«Cеред овець. Книга 1», видавництво Vovkulaka

Пройшло більше року і ось від Vovkulaka вийшло щось за всесвітом «Серед овець». Хай навіть це компіляція перших трьох випусків в окремому гарді з бонусною мініісторією, що навіть мене здивувала своїми розмірами. Якщо збирали в синглах, то хороша можливість освіжити власні спогади і подарувати комусь завідома круту книжку, а як ні, то саме час прочитати.

Придбати комікс «Cеред овець. Книга 1» можна за посиланням. Вартість: 280 грн.

«Сага. Том 1», видавництво Рідна мова

Перший том «Саги» врешті вийшов і фанатському щастю немає меж. Ще й видавництво Рідна мова вибрало великий класний формат видання. Якщо не розумієте причин радощів спільноти, то гляньте наш огляд цього коміксу. А підбиваючи підсумки, варто сказати, що за «Сагою» варто якщо не бігти, то впевнено рухатися в її бік.

Придбати комікс «Сага. Том 1» можна за посиланням. Вартість: 350 грн.

«Галк. Сірий», видавництво Рідна мова

Крім того, видавництво Рідна мова не забарилося з продовження барвистої квадрології і видало третій том серії — «Галк. Сірий». Усе як з Шибайголовою: злегка переосмислений Тімом Сейлом оріджин персонажа, який оживає, завдяки ілюстраціям Джефа Леба. Якщо ви думали, що знайомі з Галком і вас важко здивувати історією про цього велета, то саме час познайомитися з тим коротким періодом його життя, коли він був уже не просто Брюсом Бенером, але ще й не звичним зеленим засранцем.

Придбати комікс «Галк. Сірий» можна за посиланням. Вартість: 250 грн.

«Всесвіт DC. Відродження», видавництво Рідна мова

Також видавництво добралося до Відродження DC. Це як The New 52, тільки цього разу вирішили не відмовлятися від всієї класики, а зробити суміш з першого перезапуску та неї. Повернули стару нумерацію в серії Action Comics та Detective Comics, започаткували кілька нових серій та почали з чистої сторінки кілька старих. Починається це все з ван-шоту «Всесвіт DC. Відродження», що в короткій формі демонструє що власне відбувається зі знайомим нам світом. Не обов’язкова, проте рекомендована стартова точка для подальшого знайомства з оновленим світом. От якраз його і видали цього місяця, слід звернути увагу.

Придбати комікс «Всесвіт DC. Відродження можна за посиланням. Вартість: 250 грн.

Крім вищеперерахованого, невтомне видавництво Рідна мова продовжує активно закривати свій видавничий план на 2019 рік та видавати продовження до раніше розпочатих серій. Цього місяця до продажу надійшли:

Комікс-квести від видавництва Baiky

Видавництво Baiky цього місяця закінчило видавати обіцяну ними четвірку комікс-квестів. До крамничок коміксів надійшли «Шерлок Голмс. Чотири справи» та «Фокус-Покус. Іспит казкологів». Про подальші плани видавництво поки не розказувало та й, мабуть, уже не буде до Нового року. А поки ми маємо три чудові роботи, щоб покласти під ялиночку дітям та щонайменше одну з якою здалося б ознайомитися самостійно.

Придбати комікс «Шерлок Голмс. Чотири справи» можна туть, а «Фокус-Покус. Іспит казкологів» знайдеться отут. Вартість кожного: 280 грн.

«Таємне вторгнення», видавництво Mal’opus

Видавництво Mal’opus продовжує давити крутими подіями від Marvel. Уже наступного місяця на прилавки потрапить «Таємне вторгнення». Скрули, що проникли в ряди супергероїв, таємний заколот з ціллю завоювання та повний безлад довкола. Буде в чому розібратися за чашечкою гарячого какао.

Передзамовити комікс «Таємне вторгнення» можна за посиланням. Вартість: 315 грн.

«Марвел 1602», видавництво Mal’opus

Якось Ніл Ґейман вирішив відповісти на питання: «А що якби супергерої Marvel існували на початку 17 століття?». Так і народився комікс «Марвел 1602». Автор елегантно переніс впізнаваних персонажів у ту епоху, модифікувавши не тільки їхній зовнішній вигляд, а й характери та оріджини так, щоб вони не вибивалися з загальної картини. Ще й спорудив довкола глобальну історію. А малюнок помітно вирізняється за рахунок того, що колорист малював відразу поверх олівцевих нарисів художника, що дуже пасує оповіді. Цю роботу варто почитати як тим, хто хоче побачити звичних героїв у незвичному світі, так і любителям альтернативної історії. Як фанат міфів та історії, Ґейман вміло скрутив все воєдино так, що «Марвел 1602» читається на одному подиху.

Передзамовити комікс «Марвел 1602» можна за посиланням. Вартість: 315 грн.

«Що якби… Пітер Паркер став Карателем», видавництво Northern Lights

Не тільки Ніл Ґейман у грудні даватиме відповідь на питання: «Що якби?». Дует Поттса і Роміреза вирішили пофантазувати і переглянути історію становлення Пітера Паркера, зробивши його Карателем з павучими здібностями. Й без того похмурий в багатьох моментах, оріджин Павучка набув ще більше сірих барв, вмістившись буквально в один випуск. Що з цього вийшло, зможете дізнатися вже незабаром, завдяки старанням видавництва Northern Lights.

Передзамовити комікс «Що якби… Пітер Паркер став Карателем» на жаль уже не можна, передзамовлення тривало до кінця листопада.

«Веном. Тікай», видавництво Northern Lights

«Веном. Тікай» — це пряме продовження серії, яку видавництво Northern Lights розпочало минулого року. Веном якимось чином вирвався на волю і готовий перетворювати на місиво усіх, хто трапиться йому під руку. Усе той же пам’ятний художній стиль Франсискео Еррера, що дуже незвично сплітається з горор історією від Деніела Вея у другому томі серії.

Передзамовити комікс «Веном. Тікай» можна за посиланням. Вартість: 210 грн.

«Гарфілд. Том 3», видавництво Molfar

Мольфари вирішили випустити третій том Гарфілда якраз так, щоб ви змогли покласти його під ялиночку. І не принципово кому, тому що це хороший вибір у будь-якому віці. На цей раз рудий вреднюга протистоятиме цілому набору супер-злочинців і навіть страхітливому Лазанья-монстру. Буде гаряче.

Передзамовити комікс «Гарфілд. Том 3» можна за посиланням. Вартість: 142.50 грн.

«Монстриця. Том 1. Пробудження», видавництво Рідна мова

Якщо ви вважали, що на українському ринку коміксів бракує хорошого фентезі, то цей грудневий реліз саме для вас. Обсипана з голови до ніг «Монстриця» уже друкується і вийде у грудні від видавництва Рідна мова. Тут вишуканий стиль арт-деко переплітається зі стім-панком, а зверху це все прикрашено відмінною історією. Біжіть замовляйте і не баріться.

Передзамовити комікс «Монстриця. Том 1. Пробудження» можна за посиланням. Вартість: 370 грн.

«Проповідник. Том 4», видавництво Рідна мова

Проповідник повертається після піврічної перерви і це прекрасно. Куди його занесе на цей раз — одному Богу відомо. В кінці-кінців його і шукаємо. Відсилки до поп-культури дев’яностих, вигадливе матючиння та ситуації, які не вкладаються в голові — усе це те, що помітно вирізняє цю серію на фоні інших. У крамницях найближчим часом, а поки можна передзамовити за посиланням. Вартість: 415 грн.

«Людина-Павук. Синій», видавництво Рідна мова

Хай барвиста серія й не встигне вийти повністю цього року, але під новорічні свята нас потішать другим томом — «Людина-Павук. Синій». Не буду повторюватися, бо ідея та ж сама, що і в перших двох. Чудова історія від Сейла і крутезний малюнок від Леба. Що ще потрібно для щастя?

Передзамовити «Людина-Павук. Синій» можна за посиланням. Вартість: 230 грн.

«Герой горобець. Небезпечні перегони», видано Книгарнею «ТУТ»

Дует українців з Романа Крижанівського та В’ячеслава Стукаленка несподівано відправив на передзамовлення комікс «Герой горобець. Небезпечні перегони». Поки про нього відомо мало, але ймовірніше за все він розповість історію про пташині перегони, що стане супровідним матеріалом до настільної гри, яка йде у комплекті передзамовлення коміксу. Дізнаємося доволі скоро.

Передзамовити комікс «Герой горобець. Небезпечні перегони» з настільною грою можна тут. Вартість: 200 грн.

Ось таким тихим видався коміксовий листопад. Підписуйтеся на PlayUA у соціальних мережах, ставте вподобайки та пам’ятайте: багато книжок під ялинкою — не буває.

Останні статті

Паровозик Томас, Рікардо Мілош та рожеві динозаври: 5 кумедних модів для Resident Evil Village

Автор: Сергій Мельник

Resident Evil Village

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Автор: Сергій Мельник

Acer

На що подивитись у піксельному “Сільпо” у Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Автор: Віталій Тарнавський

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Автор: Сергій Мельник

Як мисливець на драконів та місячна принцеса лотоси рятували: огляд аніме «DOTA: Кров Дракона»

Автор: PlayUA

DOTA: Кров дракона / DOTA: Dragon's Blood

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: