web analytics

Сергій Григорович досі планує зняти серіал за мотивами S.T.A.L.K.E.R.

Наші колеги з порталу Mezha взяли інтерв’ю в засновника GSC Game World Сергія Григоровича. Поговорили про ігри студії, мотоспорт, родину й допомогу Збройним Силам України.

Ми переглянули інтерв’ю й вирішили виокремити для вас кілька найцікавіших моментів. На питання про те, чому було прийнято рішення закрити студію у 2011 році, Григорович відповів:

Втомлюєшся. Від усього втомлюєшся, і від розробки ігор також. По-перше, я всіх звільнив, але при цьому видав зарплатню на 2 місяці вперед, тому що був Новий рік. А по-друге, я вже тоді знайшов Dragon Capital і, грубо кажучи, 80% команди прийшло до них безплатно. Тобто люди себе знайшли.

Ми працювали 7 років над грою. За цей час багато чого сталося: конфліктів, Помаранчева революція, відхід 4A — це било і по моїх фінансах, і взагалі морально. Багато людей втомлювалися.

Чим ти займався після того, як «пішов на пенсію»? (Так Сергій назвав період після закриття студії)

Я сильно захопився мотоспортом, шосейно-кільцевими мотоперегонами. І за 10 років добився двох перших місць чемпіонату Нічеччини на витривалість – German Endurance Cup.

У 2008 році були плани зняти серіал за мотивами S.T.A.L.K.E.R.. Що з ними сталося?

Одну серію зняв навіть. Пілот був. Була дуже гарна картинка, і начебто актори непогані. Але…

Я поїздив по Москві, покатався по різних, грубо кажучи, видавцях, бо я хотів знімати серіал. Не одну серію, а серіал. Але вони на все це подивилися, але не проявили зацікавленості. Ну і я вирішив, що ну і нехай.

Сергій також розповів, що не поставив хрест на цій ідеї, проте зазначив, що проблема цього проєкту в сценарії. І поки не знайшлося нікого, хто б цим зайнявся.

Важко написати дуже цікавий сценарій. Бо гра – це все ж таки гра, а фільм – це трохи інше. Сценарій до фільму пишеться за іншими законами.

Ще Григорович з дружиною Лесею розповідали про свій фонд, про співпрацю з іншими фондами та роботу з українською організацією NAVI, яка віддала свої призові з Мейджору для закупівлі безпілотних установок для ЗСУ.

Григоровичі розповіли про те, що відкрили свою школу дронів, де безкоштовно навчаються цивільні, військові й представники правоохоронних органів. А також закликали спільноту виховувати у собі культуру донатів.

Нам треба ввести культуру доната у життя суспільства. Щоб не залишилося нікого, хто “моя хата скраю”. Маленька зарплата у тебе, якась смішна, 4 тис. гривень, а вибачай, з неї 1%, 40 грн, долар, підпишись, що щомісячно в тебе буде з карточки зніматися.

Тобто не один раз, а постійно, автоматично на загальний фонд. А вже наш фонд буде вибирати, як розподіляти ці гроші, що важливіше купувати.

У розмові було ще багато всього: про одяг, книги, франшизи й права на них, про повернення до розробки ігор і плани на майбутнє. Послухати про це можна у відео вище, або прочитати повну текстову версію інтерв’ю на порталі Mezha.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Документальний фільм про створення гри S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля вийде в кіно

p.ua.Епізоди

Стрім S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля (Legends of the Zone Trilogy)

S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля (Legends of the Zone Trilogy)

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

«Це був найскладніший досвід у моєму житті» — Дені Вільнев розповів про свій шлях до «Дюни»

p.ua.deni villeneuve

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

The Crew — гонка, в яку можуть грати всі: Ubisoft Ukraine про створення The Crew Motorfest

The Crew Motorfest