web analytics

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

Першопрохідці у використанні ШІ при створенні ігор Series Entertainment придбали мобільного розробника Pixelberry Studios, творців Choices! та High School Story, у корейскої компанії Nexon. Вартість угоди не розголошується.

Засновник Pixelberry Пені Харітатос говорить, що партнерство допоможе вивести компанію на новий рівень, а так як вони вже є лідерами в жанрі наративних мобільних ігор, то лише покращуватимуть свої актуальні та майбутні продукти. Додавши, що разом із Series Entertainment зможуть зробити сюжетні лінії власних ігор більш заплутаними, а кастомізацію персонажа набагато кращою. Крім того діапазон жанрів з якими працює студія теж розшириться.

Вірогідно, що Pixelberry почне використовувати запатентований Series Entertainment рушій Rho, платформу створену для розробки ігор на основі ШІ. За словами його творців, рушій має пришвидшити процес розробки та створити справжню революцію в геймдеві. Наразі він єдиний у своєму роді, але поки ніде не використовувався.

Нагадаємо, що у січні цього року в Pixelberry пройшлись скорочення, проте точних цифр нам не оголошували. Наразі в студії працює 103 співробітника згідно профілю на Linkedin.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Горор The Casting of Frank Stone за всесвітом Dead by Daylight вийде у вересні

the casting of frank stone

Творці Dauntless скасували фентезійний аналог Minecraft

project dragon

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Творці The First Descendant приберуть плагіат на Destiny 2

the first descendant

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Планета Онлайн: мережа кінотеатрів Планета Кіно відкриває онлайн-кінотеатр

Планета Кіно

Minecraft, It Takes Two i Candy Crush Saga визнали культурною спадщиною Швеції

sweden games

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends