Серія Borderlands отримає свою кіноадаптацію

Borderlands-logo

 

Так, під приціл голівудських босів потрапив франчайз Borderlands — популярна серія ігор, яка продалася накладом майже 26 мільйонів, отримає свою кіно-версію. Студія Lionsgate накинула оком на чудову серію, і вже обрала людей, відповідальних за кіноадаптацію. Ними стануть Аві Арад (Avi Arad) та його син Арі Арад (Ari Arad), які свого  часу брали участь у створенні таких картин, як «Залізна людина», «Людина-павук», «Люди Ікс», «Примарний гонщик» та «Блейд».

Lionsgate божаться, що хочуть зробити кіно без обмежень, яке б передавало дух Пандори, де б не було правил, і  кіно, яке б потішило фанатів серії. Правда це чи ні, дізнаємося не скоро, але вже хочеться побачити Клептрепа на полотні. І зовсім не хочеться побачити обмежений рейтингами фільм, який буде цуратися першоджерела.

До слова

Крайнім часом Голлівуд частенько дає нам зрозуміти, що найкрутіші ігри перебираються на великі екрани. Звісно, кіно-версії улюблених забавок з’являлися і раніше (Принц Персії, Лара Крофт, Хітмен, Макс Пейн тощо), але тепер кінотворці не бояться ризикувати коштами, доказом цього є перезапуск Хітмена, який вже зібрав низку негативних відгуків від кінокритиків. Також, нещодавно у мережі з’явилося перше фото Майкла Фассбендера(Michael Fassbender) у ролі асасина, якого він зіграє у кіноадаптації відомої серії ігор Assassin’s Creed.

Читайте також

Огляд фільму “Ла-Ла Ленд”

Відеоогляд фільму “Джон Уік 2”

Огляд фільму «Джон Уік 2»

Огляд Battleborn

Netflix екранізує “Зошит смерті”

Відома дата виходу фінального епізоду Tales from the Borderlands

Ігри серії Grand Theft Auto продалися 220 мільйонів разів

Borderlands: The Handsome Collection — релізний трейлер

Популярне