web analytics

Серія Borderlands отримає свою кіноадаптацію

Borderlands-logo

 

Так, під приціл голівудських босів потрапив франчайз Borderlands — популярна серія ігор, яка продалася накладом майже 26 мільйонів, отримає свою кіно-версію. Студія Lionsgate накинула оком на чудову серію, і вже обрала людей, відповідальних за кіноадаптацію. Ними стануть Аві Арад (Avi Arad) та його син Арі Арад (Ari Arad), які свого  часу брали участь у створенні таких картин, як «Залізна людина», «Людина-павук», «Люди Ікс», «Примарний гонщик» та «Блейд».

Lionsgate божаться, що хочуть зробити кіно без обмежень, яке б передавало дух Пандори, де б не було правил, і  кіно, яке б потішило фанатів серії. Правда це чи ні, дізнаємося не скоро, але вже хочеться побачити Клептрепа на полотні. І зовсім не хочеться побачити обмежений рейтингами фільм, який буде цуратися першоджерела.

До слова

Крайнім часом Голлівуд частенько дає нам зрозуміти, що найкрутіші ігри перебираються на великі екрани. Звісно, кіно-версії улюблених забавок з’являлися і раніше (Принц Персії, Лара Крофт, Хітмен, Макс Пейн тощо), але тепер кінотворці не бояться ризикувати коштами, доказом цього є перезапуск Хітмена, який вже зібрав низку негативних відгуків від кінокритиків. Також, нещодавно у мережі з’явилося перше фото Майкла Фассбендера(Michael Fassbender) у ролі асасина, якого він зіграє у кіноадаптації відомої серії ігор Assassin’s Creed.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Five Nights at Freddy’s підготували купу сюрпризів на десятиріччя франшизи

five nights at freddy's security breach

Творець Five Nights at Freddy’s втратив 10 000 000$ через розлучення з дружиною

fnaf scott

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

«Фанати будуть в захваті». Режисер фільму за мотивами The Legend of Zelda впевнений в якості стрічки

the legend of zelda

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Зірка Barbie та Borderlands, Аріана Ґрінблатт отримала нагороду за досягнення в кар’єрі

p.ua.Аріана Ґрінблатт

Містична риболовля Dredge отримає кіноадаптацію

Dredge

Gearbox Publishing перейменували у Arc Games

hyper light breaker

Популярне