Серія Borderlands отримає свою кіноадаптацію

Borderlands-logo

 

Так, під приціл голівудських босів потрапив франчайз Borderlands — популярна серія ігор, яка продалася накладом майже 26 мільйонів, отримає свою кіно-версію. Студія Lionsgate накинула оком на чудову серію, і вже обрала людей, відповідальних за кіноадаптацію. Ними стануть Аві Арад (Avi Arad) та його син Арі Арад (Ari Arad), які свого  часу брали участь у створенні таких картин, як «Залізна людина», «Людина-павук», «Люди Ікс», «Примарний гонщик» та «Блейд».

Lionsgate божаться, що хочуть зробити кіно без обмежень, яке б передавало дух Пандори, де б не було правил, і  кіно, яке б потішило фанатів серії. Правда це чи ні, дізнаємося не скоро, але вже хочеться побачити Клептрепа на полотні. І зовсім не хочеться побачити обмежений рейтингами фільм, який буде цуратися першоджерела.

До слова

Крайнім часом Голлівуд частенько дає нам зрозуміти, що найкрутіші ігри перебираються на великі екрани. Звісно, кіно-версії улюблених забавок з’являлися і раніше (Принц Персії, Лара Крофт, Хітмен, Макс Пейн тощо), але тепер кінотворці не бояться ризикувати коштами, доказом цього є перезапуск Хітмена, який вже зібрав низку негативних відгуків від кінокритиків. Також, нещодавно у мережі з’явилося перше фото Майкла Фассбендера(Michael Fassbender) у ролі асасина, якого він зіграє у кіноадаптації відомої серії ігор Assassin’s Creed.

Читайте також

Gearbox уже працюють над новою частиною Borderlands

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Творці фільму за мотивами Borderlands поділилися подробицями сюжету

Borderlands

Джек Блек озвучить Клептрепа в екранізації Borderlands

Tales from the Borderlands повернеться у продаж наступного тижня

Кевін Гарт зіграє Роланда в екранізації Borderlands

Кіноверсію Borderlands зніматимуть у Будапешті

“Джон Вік 4” тепер не вийде в один день з “Матрицею 4”

джон вік

Екранізацію Borderlands очолить режисер трешових жахастиків

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: