Серія ігрових аксесуарів Logitech Prodigy вийшла на український ринок

Компанія ASBIS, дистрибʼютор Logitech в Україні, повідомила про вихід нової серії ігрових аксесуарів Logitech Prodigy на український ринок.

Logitech Prodigy — це професійна серія аксесуарів для справжніх ґеймерів, до складу якої входять дві миші, клавіатура та гарнітура.

На цю мить у продажу доступні ігрова миша Logitech® G403 Prodigy™ Gaming Mouse, бездротова ігрова миша Logitech® G403 Prodigy™ Wireless Gaming Mouse, ігрова клавіатура Logitech® G213 Prodigy™ RGB Gaming Keyboard і гарнітура Logitech® G231 Prodigy Headset.

Ігрові миші Logitech G403 Prodigy до восьми разів швидші за стандартні, що означає майже миттєвий відгук при натисканні і переміщенні курсору. Також мишки мають найкращий оптичний сенсор PMW3366, якому надають перевагу професіонали кіберспорту в усьому світі.

Зручна, міцна, елегантна і водостійка клавіатура Logitech G213 Prodigy поєднує найкращі тактильні відчуття та виробничу потужність завдяки клавішам, сконструйованим спеціально для ґеймерів. Кожна клавіша G213 Prodigy налаштована на ультрашвидкий (в чотири рази швидше, ніж у стандартних клавіатур) відгук. Окрім цього ігрова матриця розпізнає багатоклавішні одночасні натискання та гарантує спрацьовування під час гри, а пʼять зон RGB-освітлення клавіатури G213 Prodigy можна налаштувати під себе, обравши зі спектру 16,8 мільйона кольорів.

Завдяки 40-міліметровим неодимовим дифузорам гарнітура Logitech G231 Prodigy відтворює високоякісний стереозвук, що повністю занурить вас у гру з першої до останньої хвилини. Корпус навушників вкрито спеціальною, ретельно підібраною тканиною, яка забезпечує відчуття комфорту і мʼякості навіть при багатогодинному використанні. Регулятор гучності і вимикач мікрофону зручно розташувалися на кабелі, а гнучкі можливості регулювання навушників дозволять міцно закріпити їх на голові, завдяки чому навушники рідше ламатимуться і менше зношуватимуться.

Читайте також

Чорна П’ятниця у ЗОНА51: прокачай своє обладнання

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Logitech G анонсувала випуск клавіатури G915 TKL

Стали відомі результати другого кваліфікаційного турніру Logitech G National Cybersport League

Нова серія ігрових аксесуарів від Logitech – Prodigy

Огляд клавіатури Logitech K480

Огляд мишки Logitech MX Master

Destroy All Humans! з’явиться на Nintendo Switch цього літа

Destroy All Humans!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: