web analytics

Серія Mario & Luigi повертається після майже 10 років застою

Після того як творці всіх ігор серії Mario & Luigi, компанія AlphaDream, в 2019 році збанкрутували, майбутнє франшизи, яка після 2015 не отримувала нових частин, залишалось занадто туманним. Однак перейматися було ні до чого, бо на червневому Nintendo Direct анонсували Mario & Luigi: Brothership, нову повноцінну частину в серії після майже десятирічної перерви.

Цього разу брати Маріо з Луїджі відправляються на пригоди у відкрите море на кораблеподібному острові Конкордії. Між островами, які різняться від тропічних дощових лісів до галасливих міст, їм доведеться переміщуватись вистрілами із гармати. На своєму шляху ви зустрінете як нових друзів, по типу Коні чи Снутлета, так і гарно відомих жителів Грибного Королівства, наприклад принцесу Піч чи Боузера, всі з яких стануть вам у нагоді.

Маріо з Луїджі завжди покладаються одне на одного, щоб досягти успіху. Завдяки спільній праці вони вирішують різноманітні просторові загадки, досліджують місцевість, допомагають одне другому в динамічній покроковій бойовій системі та щоразу рятуються із дивних халеп.

Анімації головних героїв неймовірно експресивні, а їх рухи незвично тягучі. Також персонажі здатні перевтілюватися у щось схоже на НЛО, аби долати лавову прірву чи набирати високої швидкості для нанесення максимальної шкоди ворогам, якщо швидко прожати всі кнопки під час QTE.

Зв’язок між братами ще ніколи не був таким міцним як в Mario & Luigi: Brothership, яку ви зможете спробувати на Switch вже 7 листопада.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Британця з іграшковим мечем по франшизі Zelda ув’язнили на 4 місяці

link sword

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Редактор персонажа в Dragon Age: The Veilguard перевершить навіть Baldur’s Gate 3

dragon age the veilguard

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Nintendo жорсткіше боротиметься з інсайдерами й поки не знає, що робити з ШІ

shigeru miyamoto filhos

Проходження Avowed займе не більше часу ніж The Outer Worlds

avowed

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason