Серія Yakuza продалася накладом у 14 млн копій

Sega опублікувала річний звіт за 2020 рік, в якому поділилася даними про обсяги продажів своїх серій ігор. Yakuza зібрала наклад в 14 млн проданих копій за всі 15 років існування франшизи. Для порівняння станом на 2018 рік позначка складала 11 млн копій, коли вийшла англомовна версія Yakuza 6 на заході. 2019 року загальний наклад складав вже 12 млн копій. Виходить, що близько 20% продажів серії було здійснено на останні 2 роки, попри те, що, як вважалося, франшиза втрачала популярність. Також варто зауважити, що у звіті не враховано західну версію Yakuza: Like A Dragon, яка напрочуд успішно стартувала понад 2 тижні тому.

Попри це Sega продовжує вважати Yakuza нішевою грою, орієнтованою на нішевий ринок. Однак видавництво підкреслює, що сама через це серія і завоювала увагу гравців на Заході. З хорошого, в компанії вважають продуктивним напрямком для популяризації серії шляхом випуску її на кількох платформах та сервісах, зокрема важливе місце тут посідає ПК. Адже, нагадуємо, на ПК та Xbox поки не вийшли частини з 3 по 6.

Ознайомитися з найсвіжішою частиною серії можна разом з PlayUA переглянувши записи трансляції Yakuza: Like a Dragon: першим та другим відповідно.

Читайте також

Стрім Yakuza 5 (ч.5, фінал)

Підсумки Sonic Central 2021: Анонс нової гри про Соніка, ремастер Sonic Colors та купа приємнощів

Sonic 2022

Оновлений Sonic Colors мчиться на актуальні платформи

Sonic Colors: Ultimate

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

У Steam триває розпродаж японських ігор

Devil May Cry 5

Менше ніж за два тижні анонсують продовження Judgment

Judgment

Анонсовано перевидання Rome: Total War

total war rome remastered

Оприлюднено системні вимоги Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: