Серія Yakuza продалася накладом у 14 млн копій

Sega опублікувала річний звіт за 2020 рік, в якому поділилася даними про обсяги продажів своїх серій ігор. Yakuza зібрала наклад в 14 млн проданих копій за всі 15 років існування франшизи. Для порівняння станом на 2018 рік позначка складала 11 млн копій, коли вийшла англомовна версія Yakuza 6 на заході. 2019 року загальний наклад складав вже 12 млн копій. Виходить, що близько 20% продажів серії було здійснено на останні 2 роки, попри те, що, як вважалося, франшиза втрачала популярність. Також варто зауважити, що у звіті не враховано західну версію Yakuza: Like A Dragon, яка напрочуд успішно стартувала понад 2 тижні тому.

Попри це Sega продовжує вважати Yakuza нішевою грою, орієнтованою на нішевий ринок. Однак видавництво підкреслює, що сама через це серія і завоювала увагу гравців на Заході. З хорошого, в компанії вважають продуктивним напрямком для популяризації серії шляхом випуску її на кількох платформах та сервісах, зокрема важливе місце тут посідає ПК. Адже, нагадуємо, на ПК та Xbox поки не вийшли частини з 3 по 6.

Ознайомитися з найсвіжішою частиною серії можна разом з PlayUA переглянувши записи трансляції Yakuza: Like a Dragon: першим та другим відповідно.

Читайте також

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Здобутки і розчарування 2020 [Подкаст]

Здобутки і розчарування 2020

Згадуємо все найкраще та найгірше з 2020. Різдвяний стрім-подкаст

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

Різдвяний 24-годинний стрім 2020

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

У Steam триває розпродаж ігор-номінантів The Game Awards 2020

Караоке, картинг, корпорації — Стрім Yakuza: Like a Dragon

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: