Серії Metro — 10 років! 4A Games анонсували нові ігри в цьому всесвіті

Цьогоріч серії Metro, створеної українською ігротворчою студією 4A Games, виповнилося 10 років. З цієї нагоди її видавець Deep Silver та і самі розробники проводили різні активності, аби привітати фанатів. Були і стріми з проходженнями, і прямий ефір від композитора серії, і навіть випустили офіційний гайд для косплеєрів. Гравців намагалися привітати всіма можливими способами.

Але свято триває, і нас досі тішать багатьма цікавими постами. І ось нещодавно стався наймасштабніший з них. У офіційному блозі розробники поділилися планами на своє майбутнє, майбутнє серії Metro і не тільки. В першу чергу варто сказати, що 10 років — це досить великий термін часу, і за нього дійсно багато чого сталося, тож на сайті серії Metro з’явився інтерактивний сторілайн, де описано усі події, пов’язані з серію: від народження письменника Дмитра Глуховського, який створив цей всесвіт, і завершуючи купівлею THQ Nordic компанії 4A Games. З нагоди релізу цього підрозділу сайту було випущено трейлер:

Звісно ж, цим ігротворці не обмежилися. Нам також розповіли про подальший розвиток існуючих ігор, і нарешті підтвердили розробку нових, про які вже давно говорили у мережі. В першу чергу варто розповісти про останню, на даний момент, частину проекту — Metro: Exodus. Гра отримає версію для консолей наступного покоління. У найкращих традиціях, її зможуть абсолютно безкоштовно отримати усі власники версії для PlayStation 4 та Xbox One. Серед нововведень, звісно, є трасування променів, окрім цього буде збільшено частоту кадрів. А ще зараз ведеться розробка порту Metro Exodus для операційних систем Mac та Linux.

Підтверджено створення наступної частини серії. У традиціях серії, це буде сюжетна гра, яку створюватимуть з використанням усіх сучасних технологій. На жаль, поки подробицями з нами ділитися не збираються. Буде також ще одна гра у всесвіті “Метро”, але цього разу мультиплеєрна. Хочемо нагадати, що свого часу багатокористувацький режим мав з’явитися ще у Metro: Last Light, але тоді було прийнято рішення вирізати цей режим з проекту. Схоже, що розробники вирішили завершити давно почате. В якому саме вигляді вийде мультиплеєр поки невідомо. Можливо, це буде окремий проект.

Але і це ще не все. 4A Games розповіли про розробку нового ААА-проекту за новим IP. Про це стало відомо ще трішки раніше, коли розробники почали публікувати неймовірно багато нових вакансій у своїх соціальних мережах. Розробників набирають як у Київський, так і у Мальтійський офіс компанії. Набирають спеціалістів найрізноманітніших фахів, схоже, що це буде справді масштабний проект. Про нього поки нічого не розповідають, але фанати припускають, що це саме той проект, про який у декількох інтерв’ю розповідав креативний директор компанії 4A Games Андрій Прохоров. У мережі його називають “Сталкер у космосі”.

Як би там не було, але ми неймовірно раді успіхам 4A Games і щиро бажаємо їм успіхів у подальшій роботі! Сподіватимемося, що вони ще не раз приємно нас здивують.

А ще неодмінно перегляньте, якщо не зробили цього раніше, історію 4A Games, яку спеціально для вас переклали та озвучили українською проект Інші Голоси та PlayUA:

Читайте також

Отримайте Metro: Last Light безкоштовно і назавжди

Metro Last Light Redux

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Історія створення Metro Exodus (Епізод 2)

Metro Exodus

GOG радує знижками та демкою Desperados III

Історія створення Metro Exodus (Епізод 1)

Metro Exodus

4A Games переходять на Unreal Engine 4

Metro Exodus

4A Games відтепер використовуватиме виключно трасування променів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: