Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

Компанія Nintendo закрила онлайн функціонал ігор для портативної 3DS та стаціонарної Wii U. В останні години користувачі консолей об’єдналися, щоб пограти разом у Monster Hunter, Mario Kart, Splatoon, Super Smash Bros та Call of Duty: Black Ops 2. У березні минулого року компанія вже закрила цифрові крамниці для цих консолей, проте залишала можливість скачувати куплені ігри.

Один з гравців навіть зняв момент відключення серверів під час заїзду в Mario Kart 7.

Проте розчаровуватися не варто, ентузіасти вже декілька років працюють над проєктом з відкритим вихідним кодом Pretendo Nintendo, який повертає онлайн функціональність багатьом іграм. Варто зауважити, що для цього вам не потрібно прошивати консоль, все абсолютно легально.

Pretendo Nintendo поки що готовий на 72%, а сьогодні був запущений приватний SSL протокол. Хоч і не всі ігри наразі підтримуються, з часом їх кількість збільшуватиметься за заявою розробників. У повній відеоінструкції детально розписаний принцип її використання.

Вже 29 липня Microsoft також відключить сервери для онлайн гри на Xbox 360. Президентка Xbox, Cара Бонд, наперед створила команду, що займеться збереженням ігор для наступних консолей, проте як саме вона це реалізовуватиме інформації поки немає.

Нагадаємо, що Microsoft зробила доступними 633 гри покоління Xbox 360 для користувачів Xbox One і Xbox Series X|S та заявила, що надалі не буде як поповнювати бібліотеку, так і покращувати старі ігри за допомогою технології FPS Boost. В той же час, легального способу пограти у сотні ігор покоління 3DS та Wii U наразі немає.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Microsoft закрила студії творців Redfall і Hi-Fi Rush

tango arkane

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!