Сервіс RAWG, «IMDB для ігор», продовжує стрімкий розвиток

Сервіс RAWG привабив понад €1 мільйон інвестицій. Ці кошти спрямують на розвиток продукту та його популяризацію на Західному ринку.

RAWG — запущений у травні 2017 року сервіс, основною метою якого є збір інформації про відеоігри. Ось що про нього каже один із засновників проекту, Олексій Горностаєв:

Коли справа стосується ігор, то, навіть завзяті ґеймери, оперують назвами студій та видавництв, але з важкістю можуть згадати ґеймдизайнерів улюблених ігор. RAWG повинен вирішити цю проблему.

Ми працюємо над тим, щоби персоналізувати ігрову індустрію. В останньому оновленні ми додали більш ніж 15 тисяч профілів композиторів, дизайнерів, директорів, продюсерів, сценаристів та інших творців ігор. Наша аудиторія позитивно реагує на це, тому що всі розуміють, що головне в ігровій індустрії — люди.

Приємно спостерігати за розвитком сервісів зі свіжими ідеями, що ставлять перед собою мету покращення ігрової спільноти та, задля різноманіття, виносять на передній план творців віртуальних розваг, а не продукти та компанії. Сподіватимемось, що ідея RAWG й далі знаходитиме зацікавлених інвесторів та користувачів, а ми, ґеймери усього світу, отримаємо чудову бібліотеку за так палко любимою нами тематикою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes отримає продовження, попри смерть її творця

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut