Сервіс RAWG, «IMDB для ігор», продовжує стрімкий розвиток

Сервіс RAWG привабив понад €1 мільйон інвестицій. Ці кошти спрямують на розвиток продукту та його популяризацію на Західному ринку.

RAWG — запущений у травні 2017 року сервіс, основною метою якого є збір інформації про відеоігри. Ось що про нього каже один із засновників проекту, Олексій Горностаєв:

Коли справа стосується ігор, то, навіть завзяті ґеймери, оперують назвами студій та видавництв, але з важкістю можуть згадати ґеймдизайнерів улюблених ігор. RAWG повинен вирішити цю проблему.

Ми працюємо над тим, щоби персоналізувати ігрову індустрію. В останньому оновленні ми додали більш ніж 15 тисяч профілів композиторів, дизайнерів, директорів, продюсерів, сценаристів та інших творців ігор. Наша аудиторія позитивно реагує на це, тому що всі розуміють, що головне в ігровій індустрії — люди.

Приємно спостерігати за розвитком сервісів зі свіжими ідеями, що ставлять перед собою мету покращення ігрової спільноти та, задля різноманіття, виносять на передній план творців віртуальних розваг, а не продукти та компанії. Сподіватимемось, що ідея RAWG й далі знаходитиме зацікавлених інвесторів та користувачів, а ми, ґеймери усього світу, отримаємо чудову бібліотеку за так палко любимою нами тематикою.

Читайте також

5 причин придбати зовнішній жорсткий диск Transcend (там є Іво Бобул!)

Transcend

Нова PlayStation вийде за 3 роки

Новий Razer Blade — найкомпактніший 15.6″ ігровий ноутбук у світі

Razer Blade

Враження від Kyiv Comic Con 2018

Kyiv Comic Con 2018

LAN-фінал першого турніру HexWix сup Kharkiv успішно завершився

HexWix Cup

У мережі з’явився тизер нового комікса від авторів «Волі»

Княжа Воля. Легенди Хом'якиєва

Опубліковано розклад конференцій E3 2018

E3

Чарівлива дорожня пригода у постапокаліпсисі добралася до дати виходу

FAR: Lone Sail

Популярне