Сервіс трансляції ігор OnLive закривається

unnamed

Представники сервісу транслювання ігор OnLive повідомили про те, що з 30 квітня 2015 року усі сервери компанії перестануть працювати. З 1 квітня сервіс, що забезпечував можливість транслювання ігор на різні пристрої, припиняє свою діяльність.

Відсьогодні OnLive припиняє приймати будь-які оплати продовження підписки, а гравці, що протягом останніх двох тижнів заплатили за неї, отримають гроші назад. До офіційного закриття компанії у користувачів сервісу є можливість безкоштовно зіграти в усі ігри у бібліотеці.

Відомо, що понад 140 ігрових патентів OnLive були придбані компанією Sony. При цьому обидві сторони відмовились розповісти подробиці угоди.

Нагадуємо, що свою роботу сервіс почав у 2010 році. У 2011-му була випущена мікроконсоль OnLive MicroConsole, яка продавалась разом із фірмовим ґеймпадом. Компанія переживала багато проблем, які пов’язані з фінансовими труднощими. Тож у 2012 році довелося змінити керівництво. І от, у березні 2014-го сервіс був офіційно перезапущений. Тоді у нього додали багато нових можливостей, а також запезпечили підтримку Steam. Проте, як бачимо, це не допомогло.

Читайте також

Кількість PlayStation 5 без дисководу значно менша

PlayStation 5

Скільки ексклюзивів влізе на SSD PS5? Вимірюємо у Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales

demon's souls remake

Як виглядатиме інтерфейс PlayStation 5?

Playstation 5

Оголошено вартість PlayStation 5 в Україні

Нарешті! Sony назвала ціну й дату виходу PlayStation 5

PS5

[ОНОВЛЕНО] Виробництво PlayStation 5 НЕ скоротили на 4 мільйони консолей

PlayStation 5

Наступної середи Sony нарешті оголосить вартість PlayStation 5

Що ви отримаєте, придбавши PS5?

Playstation 5

Популярне