Сервіс трансляції ігор OnLive закривається

unnamed

Представники сервісу транслювання ігор OnLive повідомили про те, що з 30 квітня 2015 року усі сервери компанії перестануть працювати. З 1 квітня сервіс, що забезпечував можливість транслювання ігор на різні пристрої, припиняє свою діяльність.

Відсьогодні OnLive припиняє приймати будь-які оплати продовження підписки, а гравці, що протягом останніх двох тижнів заплатили за неї, отримають гроші назад. До офіційного закриття компанії у користувачів сервісу є можливість безкоштовно зіграти в усі ігри у бібліотеці.

Відомо, що понад 140 ігрових патентів OnLive були придбані компанією Sony. При цьому обидві сторони відмовились розповісти подробиці угоди.

Нагадуємо, що свою роботу сервіс почав у 2010 році. У 2011-му була випущена мікроконсоль OnLive MicroConsole, яка продавалась разом із фірмовим ґеймпадом. Компанія переживала багато проблем, які пов’язані з фінансовими труднощими. Тож у 2012 році довелося змінити керівництво. І от, у березні 2014-го сервіс був офіційно перезапущений. Тоді у нього додали багато нових можливостей, а також запезпечили підтримку Steam. Проте, як бачимо, це не допомогло.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Ghost of Tsushima на ПК теж зняли з продажу в 177 країнах, де не працює PSN

Ghost of Tsushima

Чутки: Презентація PlayStation пройде наприкінці травня

ghost of tsushima 2

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Популярне