Сезонна перепустка для Assassin’s Creed Origins міститиме два сюжетні доповнення

Вихід Assassin’s Creed Origins вже зовсім скоро, а всі ми знаємо, що чим менше часу до омріяної дати, тим важче чекати. Саме тому Ubisoft не забуває регулярно ділитись новинами стосовно своєї гри, щоб дещо полегшити очікування фанатів та нагадати про себе зайвий раз. Вчора видавець поділився деталями стосовно того, що ж саме отримають гравці, придбавши сезонну перепустку.

Безперечно, найбільш ласими шматочками для фанатів будуть сюжетні доповнення: The Hidden Ones та The Curse of the Pharaohs. Події першого DLC відбуватимуться через декілька років після подій основного сюжету та розкажуть про створення братства під час конфлікту з римськими завойовниками в іншій частині Єгипту. В другому DLC гравцям доведеться боротись проти безсмертного фараона (дожились) та досліджувати нові містичні царства. Перше доповнення для Assassin’s Creed Origins слід очікувати в січні 2018 року, а The Curse of the Pharaohs вийде через два місяці.

Не обійдеться сезонний абонемент і без косметичних доповнень: The Roman Centurion та Horus Packs, — кожен з них міститиме новий костюм, зброю, щит та маунта. Вони стануть доступними у грі в листопаді. Всі, хто купив перепустку до релізу, також отримають 500 кредитів та меч Келаміті.

Не поскупився видавець і на додатковий безкоштовний контент, що вийде після самої Assassin’s Creed Origins, а саме:

  • Trials of the Gods: захоплюючі битви з босами (єгипетські боги), які траплятимуться під час спеціальних подій. Перемоги над ними приноситимуть непогану нагороду. Цього доповнення слід очікувати через 15 днів після виходу гри.
  • Nomad’s Bazaar: загадковий торговець даватиме гравцю щоденні завдання, виконуючи які можна отримати таємну нагороду. Режим стане доступним після виходу гри
  • Фото-режим.
  • Horde Mode: гравці боротимуться з нескінченним напливом противників на гладіаторській арені. Всі їхні досягнення записуватимуться в рейтингову таблицю. З’явиться у грі на початку 2018 року.
  • Discovery Tour: режим для спостереження за краєвидами Єгипту без бійок з екскурсіями, що готувались за підтримки істориків. Вийде на початку 2018 року.

Реліз запланований на 27 жовтня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нові подробиці Assassin’s Creed Infinity — сервісу, який об’єднуватиме всі нові частини серії

p.ua.assassin's creed

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Над Ubisoft зібралися чорні хмари. Як компанія застрягла у вервечці сумнівних рішень

ubisoft

Бета Assassin’s Creed Jade почнеться у серпні

Assassin’s Creed Jade

А от і трейлер кросоверу Watch Dogs: Legion та Assassin’s Creed

Watch Dogs: Legion

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Ніщо не істинне, все дозволене: огляд артбука Assassin`s Creed

Огляд офіційного мерча Assassin’s Creed українського виробництва + РОЗІГРАШ

Assassin’s Creed | WP Merchandise