Shadowrun: Hong Kong профінансували за дві години

Студія Harebrained Schemes, яка може бути відома вам по серії ігор Shadowrun, учора ввечері запустила Kickstarter-кампанію по збору коштів для нової Shadowrun: Hong Kong. Що цікаво, сиквел до оригінальної Shadowrun Returns вийшов би у будь-якому разі, проте ті 100 тисяч, які просили розробники пішли б на додатковий контент, у тому числі для створення нових персонажів. Хай там що планували розробники, лише протягом перших двох годин з моменту запуску мета кампанії була досягнена. На момент написання люди віддали майже 40о тисяч “вічнозелених” — а це свідчить про велику довіру до розробників, які, утім, її цілком заслужили.

Shadowrun: Hong Kong розробляється есклюзивно для ПК і має на меті повернути гравців у похмурий світ серії. Розробники обіцяють зробити наголос на якісному сюжеті, пам’ятних персонажах, купі моральних виборів і, звісно, ж на добротному ігроладі покрокових битв. Гравці також матимуть можливість покопирсатися в налаштування персонажів і насолодитись тоннами цікавого тексту.

Свого часу оригінальна Shadowrun Returns також була успішно профінансована на платформі Kickstarter — замість $400 000, які просилии розробники, люди віддали майже два мільйони. Остання Shadowrun: Dragonfall була тепло прийнята як критиками (87/100), так і гравцями.

Читайте також

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Terrordrome: Reign of the Legends тестують у Steam одночасно з розробкою

Блажкович на вашому столі — Настільну гру по Wolfenstein взяли в розробку

Wolfenstein

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

PIX

Студію, що створила BattleTech, придбала Paradox Interactive

Paradox Interactive

Популярне