WWE 2K20

Шанс на спокуту. (Майже) огляд WWE 2K20

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

WWE 2K20 — гра, яка потрібна цьому світу. Потрібна для того, щоб усвідомити, що  попередні частини серії були не такими вже й поганими. Невже 2K Games очікували, що всі технічні проблеми люди вважатимуть виключно додатковою розвагою? Ні, це так не працює. У кат-сцені не з’являються персонажі? Довге волосся дриґається, наче пекельні макарони, застрягаючи у тілі? Предмети іноді забувають про закони фізики? Здавалося би, легше просто “затиснути гру в куток”. Утім, є декілька хороших аспектів, які дають зрозуміти, що не у всьому ви розчаруєтесь. Ось список плюсів та мінусів WWE 2K20, щоби ви знали, з чим матимете справу, якщо все ж вирішите придбати гру.

 • Кампанія, яка змогла (частково). За останні роки можна було звикнути до того, що окрім історії новачка, який прийшов підкорювати WWE, від 2K Games ми нічого іншого не побачимо. WWE 2K20 не зраджує цим традиціям, але робить крок уперед.

  По-перше, сюжет гри обертається навколо декількох героїв, у яких на двох одні мізки. Реально, вони є лише у жіночого персонажа [дихає по-сексистськи]. Втім, навіть у її голові не все гаразд, адже Ред може похвалитися роздвоєнням особистості.

  По-друге, приємно здивував епізод з Андертейкером (шкода, що єдиний у грі). Я просто не міг відірватися від його проходження. Коли “обдовбані” герої спустилися у Підземне царство, щоб надерти зад Андертейкеру, — я захотів такого ще. Так і потрібно робити, 2K Games! Вкладайте більше фантазії у своє творіння. Є ще приємнощі в стилі “ми потрапляємо в сон персонажа” або “цікаві історії в дружньому колі реслерів”, але подібна фантазія набагато краще показує до чого потрібно тягнутися.
 • Дерево умінь замінили на бджолині стільники. У WWE 2K19 іноді доводилося довгенько гортати список вмінь, щоби прокачати потрібний скіл. З оновленою системою апґрейдів відстежувати все це стало набагато зручніше та швидше.
 • Пара головних героїв збільшує кількість побачених комбо у сюжетному режимі. Особливо це доречно для гравців, які лише почали знайомство зі серією і можуть випробувати більше вмінь. Хоча комбінацій у грі й так чорт ґеймпад зламає.
 • Режим Showcase. Дуже радий, що 2K Games не відмовляються від нього. Це додаткова можливість дізнатися про зірок WWE. Навіть попри жорсткі скрипти, такий режим дає набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. Кумири, історії сходження яких ви могли пропустити, отримують свої години слави у грі, розповідаючи про власні досягнення. Ну а ви потім частково відтворюєте ці байки.
 • Графіка, яка змусить вас згадати дитинство, тому що її рівень можна співставити з попереднім поколінням консолей. Мова про сюжетні кат-сцени, коли головні герої їдуть десь по трасі абощо. Саме тоді в очі впадають картонний задній план або низькополігональний текстури. На жаль, цим усе не обмежується. Чомусь моделі персонажів самі по собі виглядають гірше, аніж у WWE 2K19.
 • Завантаження. Вони займають занадто багато часу (PS4-версія). Уявіть собі ситуацію: ви завершили бій у кампанії, а після нього почалося завантаження… кат-сцена… завантаження… кат-сцена у іншій локації… завантаження… 10-секундна кат-сцена, в якій головні герої щось говорять… завантаження… наступний бій. Особливо сумно стає від того, що іноді завантаження триває довше, ніж сама кат-сцена.
 • Історію з баґами ви, мабуть, знаєте. На старті їх була тьма-тьмуща, та після обіцяних патчів частина з них таки зникла. У WWE 2K20 солідні проблеми з фізикою волосся, приладдям для бою та частиною анімацій. І наче можна було би це частково виправдати, сказавши: “В гру запхали занадто багато всього, не дивуйтеся деяким проблемам”. Так, але суть у тім, що в попередній частині кількість прийомів та редактор персонажів були майже такими ж. То чому там все працювало добре, а в WWE 2K20 почало ламатися?

Отож,  підіб’ємо підсумки. WWE 2K20 намагалася просунути серію в правильному напрямку, проте їй у цьому завадило незадовільне технічне виконання та якась захмарна кількість баґів. Можливо, 2K Games готує для нового покоління консолей тотальний апґрейд серії — з новим рушієм, адекватною зовнішністю та купою нових функцій і зручностей. Так воно чи ні — побачимо вже за рік, але тут і зараз у нас на руках є лише WWE 2K20 — багатонадійна гра, якій просто не приділили достатньо уваги.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

90

Автор: Барлет Ярослав

balatro

Огляд Pepper Grinder

77

Автор: Барлет Ярослав

pepper grinder

ЗАМІНИВ МЕНІ ПК — Огляд ноутбука Acer Predator Helios 16 (PH16-71)

Автор: Володимир Бортюк

predator helios 16 review site a 01

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Автор: Владислав Папідоха

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Автор: Малютенко Михайло

Ель Гранде

Огляд Alone in the Dark (2024)

74

Автор: Владислав Папідоха

Alone in the Dark (2024)

Огляд фільму «Дюна. Частина 2»

Автор: Владислав Папідоха

Дюна. Частина 2 / Dune: Part Two

Справа життя і смерті. Огляд Banishers: Ghosts of New Eden

73

Автор: Володимир Вітовський

Banishers: Ghosts of New Eden