Ще один серіал DC всесвіту побачить світ вже за місяць

lucy-griffiths-joins-preacher

Нещодавно в мережі з’явився перший тизер “Проповідника” – нового серіалу AMC, за мотивами однойменного  DC-коміксу. Першу серію серіалу було замовлено 2 роки тому, і пройшови всі стадії виробництва та набувши в якості шоуранера не безвідомого Сета Рогена, стрічка врешті дісталася до телеекранів.

Синопсис майбутнього серіалу розповідає про Техаського проповідника Джессі Кастера до якого в мізки прокрався надмогутній нефілім (дитя ангела і демона), зробивши його наймогутнішої істотою матеріального світу. І, головний герой об’єднавшись з колишньою і дивакуватим ірландським вампіром (ну й компанійка) рушають на пошуки Бога.

Хоч короткий опис сюжету не викликає особливого захвату, головні герої мають багато потенціалу, і їм не бракує харизми, а готичний похмурий всесвіт дає місце для маневрів. Тож в нас є достатні шанси отримати нетиповий DC-серіал (задля справедливості, вкажу, що справжнім видавцем коміксів є Vertigo, один з імпрінтів DC) і, поки що, ця надія далеко не втрачена.  Тому чекаємо 22 травня, вмикаємо AMC і готуємося коментувати кожну секунду видива, адже хороші серіали в DC Universe – велика рідкість.

Читайте також

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Огляд фільму “Диво-жінка”

Новий трейлер “Диво-жінки”, який вам точно сподобається

DC оприлюднила нове ігроладне відео Injustice 2

Свіжий трейлер Injustice 2 розповів, як Супермен став загрозою для Землі

Warner Bros. показала сюжетний трейлер Injustice 2

Телеканал AMC оголосив дату премʼєри нового сезону «Краще подзвоніть Солу»

Історія персонажів Suicide Squad

Популярне