Що чекає на Phasmophobia після стрімкого успіху?

Перше місце у тижневих чартах Steam, 2 мільйони продажів та піковий онлайн у 112 тисяч гравців — горрор Phasmophobia однозначно зацікавив гравців. Ба більше, його успіх здивував самого творця проекту, а гра ж навіть не вийшла з дочасного доступу. Тому на тлі такого стрімкого успіху розробник із ніком Dknighter переглянув плани щодо майбутнього свого творіння.

Я планував завершити дочасний доступ раніше і додати кілька нових мап, привидів та обладнання. Але очікування гравців зросли, тому я збираюся переглянути свої плани.

Розробник підтвердив, що Phasmophobia залишиться у дочасному доступі довше, щоби готовий проект виглядав якомога краще. Зараз Dknighter працює над вирішенням наявних у грі проблем і готує велике оновлення, яке усуне баґи та помилки, і підвищить стабільність гри. А от наступні патчі міститимуть у собі новий контент і будуть не меншими за розміром.

Dknighter також відкрив доступ до своєї дошки у Trello, де записані плани, відомі проблеми та ідеї. Як бачимо, до гри хочуть додати активності для мертвих гравців, понерфити термометр та дозволити гравцям обирати мапу для контракту.

До речі, у Phasmophobia міг з’явитися PvP-режим, де один гравець мав керувати привидом. Проте від цієї ідеї відмовилися, бо “це перетворило б гру в щось зовсім інше”. Тому четверо гравців і далі будуть змагатися із штучним інтелектом. Задля цього поліпшуватимуть баланс — нерф привида Jinn уже в розробці.

Наостанок Dknighter розповів, чому, на його думку, Phasmophobia стала популярною:

Я думаю, що усі шукають багатокористувацькі ігри, щоби розважитися з друзями, а не змагатися з іншими гравцями. І це не залежить від того, наскільки відома компанія-розробник.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Привид із Phasmophobia переодягнувся у Санта-Клауса

Phasmophobia

Новий рівень Phasmophobia доступний в бета-режимі

Phasmophobia

Phasmophobia дозволить полювати на привидів у в’язниці

Phasmophobia

Phasmophobia втретє очолила тижневий чарт Steam

Phasmophobia

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Режисерка Ірина Правило отримала першу в Україні докторську ступінь з аудіовізуального мистецтва та виробництва

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1