james gunn

Що очікує на кіновсесвіт DC у майбутньому

Автор: Дмитро Джугалик @dzhuhaa

Джеймс Ганн та Пітер Сафран поділилися своїм поглядом та планами на майбутнє кіновсесвіту DC Comics, який входить у свою першу фазу під новим керівництвом – Chapter 1: God and Monsters.

Голови студії DC Studios поділилися першими 10 проєктами, над якими вони працюватимуть в рамках першої фази, серед яких будуть як повнометражні фільми, так і серіали та мультсеріали. Вони також поділилися своїм баченням кіновсесвіту DC, прокоментували відставку Генрі Кавілла як Супермена, новий фільм про Бетмена з Робертом Паттінсоном та інше. 

Нові проєкти

Джеймс Ганн та Пітер Сафран розповіли про 10 проєктів, які з’являться у першій фазі відродженого кіновсесвіту DC. Проєкти перелічені по мірі того, як компанія планує їх випускати. 

Creature Commandos
Мультсеріал з 7 серій, який вже знаходиться у розробці в DC Studios, та сценаристом якого є Джеймс Ганн. Проєкт переосмислить першоджерело, у якому команда монстрів зібралася, щоб боротися проти нацизму. Одним з ключових моментів у цьому мультсеріалі є те, що DC Studios підбирають акторів озвучки так, щоб вони пізніше могли виконати ролі свої героїв у серіалі чи фільмі. 

Waller
Спін-офф «Миротворця» від HBO. Віола Девіс повернеться до ролі Аманди Валлер, голови Відряду Самовбивць та спеціалістом по дослідженню металюдей. Сценаристами шоу будуть Крістал Генрі, яка була сценристкою «Вартових» та Джеремі Карвер, творець серіалу Doom Patrol.

Superman: Legacy
Причина, по которій Генрі Кавілл не повернеться до ролі Супермена. Це новий фільм, сценаристом якого є Джеймс Ганн, він також може стати й режисером. Це буде першим великим проєктом нових босів DC Studios. Події фільму не будуть черговим ориджином героя, а покаже як Супермен буде балансувати своє криптонське походження з людським вихованням. У фільма навіть є дата прем’єри – 11 липня 2025 року.

Lanterns
На заміну серіала про зелених ліхтарів, над яким працював Грег Берланті, і який Ганн та Сафран успішно скасували, прийде нова історія про космічний корпус ліхтарів. Бачення нових босів на цей проєкт дуже схоже на «Справжнього детектива». Головними героями історії стануть два найпопулярніших зелених ліхтаря – Хал Джордан та Джон Стюарт. Проєкт є одним з найважливіших, над якими працюють Ганн та Сафран. Він матиме велику роль у створенні основної історії, яку обидва боси розповідають в кіно та серіалах. 

The Authority
Фільм розповідатиме про команду супергероїв, які відомі своїми екстримними методи. Їм начхати на політику, закони та все інше й вони готові зробити все, що потрібно для виконання роботи. «Одна з важливих речей у DCU, це те, що це не просто історія злодіїв та героїв», – сказав Ганн. Сафран також додав, що The Authority це як Джек Ніколсон у фільмі «Кілька хороших хлопців» й вони знають, що люди хочуть, аби вони їх захищали. 

Paradise Lost
Ганн та Сафран описують це шоу від HBO Max як драму у стилі «Гри Престолів», події якої відбуватимуться на Теміскірії, острові амазонок, звідки родом Чудо Жінка. Серіал буде наповнений політичними інтригами та змовами між героїнями з владою та силою. Події шоу відбуватимуться ще до подій фільму «Чудо Жінка». 

The Brave and the Bold
Бетмен стане батьком та зустрінеться з усіма труднощами батьківства. Це буде вступом для Бетмена з DCU, у якому він зустрінеться зі своїми сином, Деміаном Уейном. Фільм надихатиметься класичними роботами Ґранта Моріссона. Фільм буде дуже дивною історією «батька і сина». Бетмена у цьому фільмі гратиме не Роберт Паттінсон.

Booster Gold
Ще одне шоу від HBO Max, у якому розкривають історію маловідомого героя створеного ще у 1986 році, якого ми можете пам’ятати з мультсеріалу Justice League Unlimited. Бустер Голд це типовий невдаха, який з майбутнього вирішує переміститися у наш час, щоб з використанням технологій видавати себе за супергероя та досягти слави та поваги. 

Supergirl: Woman of Tomorrow
Фільм на основі однойменного комікса Тома Кінга, який покаже Супердівчину з нової сторони. На відміну від Супермена, якого відправили на землю і якого тут виховували з любов’ю, Супердівчина виросла на камені, якій відколовся від Криптону. Перші 14 років свого життя вона бачила як всі навколо неї помирають чи їх жорстоко вбивають, а вже тоді вона потрапляє на Землю. Фільм покаже Супердівчину набагато хардкорнішою й не схожою на те, до чого ми звикли. 

Swamp Thing
Це буде горор фільм, яким Ганн та Сафран закриють першу фазу кіновсесвіту DCU. Коли вони говорили про цей проєкт, то згадували, що фільми у оновленій DCU можуть бути й з рейтингом для дорослих. Поки це все, що відомо Swamp Thing. 

Сиквел The Batman
Робер Паттінсон теж повернеться до ролі темного лицаря у сиквелі «Бетмена». Цей фільм, як і попередній частина, не будуть входити до DCU, а радше стануть частиною DC Elseworlds, куди входитимуть й інші твори по всесвіту DC, які не підпадатимуть до основного кіновсесвіту. І, найважливіше, фільм вийде 3 жовтня 2025 року. «2025 буде великим для DC. Ми отримаємо і Супермена і Бетмена в один рік», – прокоментував Сафран.

Старі проєкти

Ганн та Сафран прокоментували й ті фільми, які вже були заплановані й вийдуть протягом цього року, в тому числі й контроверсійний «Флеш», який Ганн назвав одним з найкращих, якщо не найкращим супергеройським фільмом за весь час. Прем’єра «Флеша» має відбутися 16 червня. 

Крім «Флеша» цього року також має вийти «ШАЗАМ! ЛЮТЬ БОГІВ», прем’єра якого відбудеться 17 березня, «Синій Жук», який вийде 18 серпня та «Аквамен і Загублене Королівство», який закриває рік 25 грудня. 

Ганн розповів, що актори, які виконують ролі героїв у цих фільмах, можуть повернутися до них і у нових проєктам вже під новим керівництвом: «Немає нічого, що заважає цьому статися», – сказав Ганн. Сафран в особливості виділив Езру Міллера, з якими було чимало конфліктів та проблем за останніх два роки, однак зараз вони повністю зосереджені на відновленні й взяли перерву від акторської діяльності: 

Езра повністю зосереджені на своєму відновленні. Ми повністю підтримуємо їх на цьому шляху. Коли настане час, коли вони будуть готові повернутися до дискусій, ми будемо розбиратися, що найкраще робити далі. Але зараз вони повністю зосереджені на своєму відновленні й у розмовах з ними останніх кілька місяців відчувається, що вони роблять величезний прогрес. 

Щодо Генрі Кавілла, який, як нещодавно стало відомо, не повернеться до ролі Супермена, Джеймс Ганн сказав, що той не був звільнений, а його просто не найняли: 

Ми ніколи не звільняли Генрі. Ми просто його не наймали. Для мене це про те, кого я хочу найняти на роль Супермена, і кого хочуть найняти інші? І для цієї історії це не Генрі Кавілл. Мені подобається Генрі, він чудовий хлопець. Я думаю, що ним крутило багато людей, у тому числі колишній режим у цій компанії. Але цей Супермен це не Генрі з кількох причин.

Джеймс Ганн прокоментував й нещодавний скандал з Леваї Захарі, який висловився проти фармацевтичного гіганта Pfizer, відомого своєю вакциною від COVID-19. Тоді його слова сприйняли як анти-ваксерські: 

Актори та інші творці фільмів з якими я працюю можуть говорити речі, з якими я погоджуюсь, а можуть говорити й те, з чим я не погоджуюсь. Я не можу змінювати свої плани весь час через те, що актор сказав щось, з чим я не згоден. Але у той же час, якщо хтось зробить щось, що є морально осудним, це вже буде цілком інша розмова. І ми маємо це враховувати. 

Також підняли тему проєктів як «Бетмен» Мета Рівза та «Джокера» Тодда Філіпса. Ці проєкти будуть виходити під банером DC Elseworlds, де збиратимуть альтернативні історії героїв, які не підпадатимуть у велику картинку DCU. До DC Elseworlds відносять також фільм про Чорного Супермена, над яким зараз теж працюють у DC Studios, туди ж віднесуть мультсеріал Teen Titans Go! та інші.

Погляд у майбутнє

Що ж до подальшого розвитку DCU, то Джеймс Ганн вже зібрав велику групу сценаристів, куди ввійшли друзі й люди, чию роботу він поважає. У цій групі є Дрю Годдард, сценарист «Марсіанина» Рідлі Скотта, сценарист «Флеша» Крістіна Годсон, головний сценарист «Місячного лицаря» Джеремі Слатер, Крістал Генрі, сценаристка «Вартових» та автор коміксів Том Кінг. 

Якщо ж говорити про каст, то нові боси DC Studios старатимуся обирати таких акторів, які зможуть як озвучити героїв для мультсеріалів та мультфільмів, так і грати їх у фільмах чи серіалах.

Ганн та Сафран також наголосили на важливості сильних сценаріїв, щоб у глядачів не з’являлася втома від банального супергеройського кіно. Крім того, вони підмітили, що проєкти будуть тонально-тематично різнитися між собою. Ганн також сказав, що вони намагатимуться поважати думки босів, на яких працюють, але лише до певного моменту. 

Це не буде Ганнверсом, ні. Кожна з цих історій має викликати різні відчуття. Ось що зробить це веселим. Історії цілком різні й кожна з них матиме індивідуальне вираження сценаристів та режисерів, які працюють над проєктом. 

Крім того, у планах Ганна та Сафрана є поєднання історії у фільмах та мульфтільмах з відео іграми. Вони планують випускати ігри з героями DC, які будуть так чи інакші пов’язанні з подіями, що відбуваються у інших формах медіа. «Ігри є великою частиною того, що ми робоми. Це та сфера, яку ми дуже любимо і у якій можемо розширюватися у майбутньому», — прокоментував Сафран.

Ми не збираємось випускати гру про Супермена одразу після фільма про Супермена. Це буде швидше так: виходить фільм про Супермена, а через два роки виходить фільм про Супердвічину, то що ж відбувається між цим? Чи є гра про криптонців яку ми можемо пограти? Іншими словами, ігри можуть дати більше контексту тим прогалинам між фільмами або серіалами, та розширювати історію для тих, хто цього хоче. Як би там не було, ігри будуть частиною канону DC у подальшому.

— розповів Ганн.

Поки що інших подробиць про те, як саме працюватимуть ігри в контексті всесвіту DCU чи про певні проєкти не було. Однак, нас точно хочуть запевнити, що ігри будуть поєднанні з іншими формами медіа, а якщо ж проєкт не матиме жодного відношення до DCU, він виходитиме під банером DC Elseworlds, щоб не заплутувати фанатів.

А що ви думаєте про майбутнє DCU? Які проєкти чекаєте найбільше і кого б ще хотіли побачити? Діліться своїми думками в коментарях!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

Автор: Зімін Антон

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

grounded

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.bitlook virtual drift 3

Чарівний хаос — Перші враження від Helldivers 2

Автор: Владислав Папідоха

Helldivers 2

Приборкання норовливих. Другий етап KMAMK Ferrari Challenge 2024 відбудеться вже цієї середи!

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.ferrari challenge

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Автор: Єрмаков Кірілл

Space Killer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: