web analytics

Що подарувати ґеймеру: ігрова клавіатура та інші ідеї подарунків для затятих гравців

Автор: PlayUA @playua

Ґеймери — народ, який важко здивувати, тому вибір подарунків для них — завдання не з легких. Поцілити в яблучко все ж реально, якщо постаратися. Щоб не прогадати, варто дарувати різноманітне ґеймерське знаряддя, якого зараз на ринку більше ніж достатньо. Безпрограшний варіант — доступні за посиланням ігрові клавіатури. Нова клава не буде зайвою, навіть якщо той, кого ви хочете порадувати подарунком, грає з ноутбука або ж уже має в арсеналі хорошу модель.

Клавіатури у гравців зношуються швидше, ніж в офісних робітників. Особливо дістається клавам від імпульсивних та емоційних людей.

Жарти жартами, проте зайва клавіатура зайвою не буває :) Під час вибору клави для завзятих гравців варто звертати увагу на наступні характеристики.

Різновид

Клавіатури бувають мембранні, механічні, “ножиці” та різноманітні їх комбінації. Багато ґеймерів надають перевагу саме механічним клавіатурам, але і тут є багато нюансів: свічі (Red, Blue, Brown, Silver), підсвітка, наявність додаткових USB-портів, спосіб підключення до пк тощо. Основною особливістю всіх механічних клавіатур є те, що вони:

По-перше, надійніші та витриваліші за інші види клавіатур.
По-друге, спрацьовують швидше та розвантажують пальці й кисті рук (за умови правильного користування).
По-третє, якісні механічні клавіатури не бояться «ефекту втомленості». Навіть після тривалої експлуатації клавіш — вони будуть як новенькі.

Наявність підсвітки

Більшість гравців полюбляють (або просто вимушені) грати ввечері або вночі після робочого дня, навчання в школі та університеті, тому додаткова підсвітка на клавіатурі — важливий елемент. Вона не тільки допомагає на загубити клаву в напівтемряві, а ще й додає естетичності робочому місцю. Є клавіатури з кількома зонами підсвітки. Чим більше зон, тим краще, адже це може дозволити урізноманітнити світлову кастомізацію клавіш.

Програмування клавіш та вбудована пам’ять

Наявність програмованих макроклавіш (макросів) забезпечує швидкий доступ до найпотрібніших команд. Це допоможе власнику налаштувати клавіатуру під різні види ігор та навіть різноманітні стратегії грання в межах однієї гри. Макросами користуються доволі не всі гравці, тому зверніть на це уваги при виборі — можливо наявність програмованих клавіш буде не так важлива, в порівнянні з іншими характеристиками.

Вбудована пам’ять дозволяє кільком користувачам використовувати одну й ту ж клавіатуру з різними налаштуваннями або ж запам’ятати налаштування підсвітки, макроси тощо і дозволити перенести клавіатуру в інше місце. Таким чином при підключенні клавіатури до іншого ПК/ноутбука налаштування не втратяться і це зекономить час. Це дуже важливо для ґеймерів, що беруть участь в чемпіонатах та возять із собою свою ігрову периферію.

Тип підключення

Плюси дротової клавіатури — швидкість реагування та передача сигналу. Плюс важко знайти клавіатуру з підсвіткою, яка буде довго працювати від акумуляторів. З бездротовою клавіатурою можна значно вільніше відчувати себе в плані розміщення перед ПК: хоч сісти за диван на великій відстані від комп’ютера, хоч розсістись в кріслі під неприроднім кутом (не радимо так робити). Робота бездротової клавіатури буде дуже сильно залежати від вбудованого/змінного акумулятора, а також від якості сигналу Bluetooth чи Wi-Fi.

Розміри та форми

І в цьому клавіатури бувають різні: повнорозмірні (звичні багатьом нам), TKL (без цифрового блоку), мультимедійні (з додатковими клавішами для керування звуком, відео тощо), ергономічні (незвичної, але наче корисної для рук форми:) ), ультракомпактні (ANSI).

В багатьох випадках вибір клавіатури — справа дуже персональна. Тому радимо це зробити разом з тим, кому ви хочете її подарувати або ж дуже добре розпитати його щодо вподобань, при цьому не видати свої наміри зробити приємний сюрприз.

Якщо ви хочете побачити більш детальний текст про різноманітність клавіатур та їх особливості — пишіть про це в коментарях.

Клавіатура — не єдиний вдалий подарунок для ґеймера. Можна обрати й щось інше.

Ігровий маніпулятор

Ґеймерська миша — не менш цінний презент, як і клавіатура. Вона може знадобитися поціновувачам:

  • рольових ігор,
  • шутерів від першої особи,
  • пригодницьких аркад,
  • онлайнових бойових арен,
  • добре… будемо відверті — будь-кому :)

Фанатам симуляторів (перегонів, космо- та авіасимуляторів) подобається грати, використовуючи ігрові рулі+педалі, ґеймпади та ігрові джойстики.

Ігри та ресурси в іграх

Якщо у реальному світі вдалий подарунок знайти не вдалося, завжди можна зробити віртуальний сюрприз. Наприклад, доцільно презентувати сертифікат або подарункову карту у популярній грі. Також можна поповнити баланс гравця для того, щоб він зміг самостійно придбати техніку, зброю, екіпірування чи будь-яке інше ігрове майно. Ну і звісно можна подарувати йому нову гру, яку тишком-нишком можна подивитись у списку “Бажаних ігор” його профіля, наприклад у Steam.

Мерч

Колекційні брендовані статуетки, предмети побуту, аксесуари — все це можна знайти у сучасних ґеймерських магазинах. Сюди можна додати і брендовані офіційні футболки, худі, бейзболки, рюкзаки та сумки, термоси та термокружки, тематичні чохли на смартфон тощо. Це допоможе щасливчику виділитись на вулиці або ж урізноманітнити вигляд своєї кімнати.

На цьому список варіантів подарунків не закінчується. Варто тільки включити фантазію, і ідеї з’являться самі собою.

Також цікаво:

  • Іграшки з підсвіткою! Огляд ґеймерських аксесуарів Cougar Bunker RGB+ РОЗІГРАШ

  • SteelSeries Apex 5

    Огляд клавіатури SteelSeries Apex 5. Найяскравіша дівчина + КОНКУРС

  • Cougar 700M EVO

    ТРАНСФОРМЕРИ АТАКУЮТЬ! Огляд мишки Cougar 700M EVO + КОНКУРС

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Тренуємося у CS2 на своєму VPS сервері

Автор: PlayUA

sidata 01

Усі досягнення S.T.A.L.K.E.R. 2 — що потрібно для проходження на 100%?

Автор: Олег Куліков

stalker 2 achievements 03

УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)

Автор: PlayUA

stalker radio

Чорна п’ятниця: найкращі пропозиції для геймерів

Автор: PlayUA

playstation 5 pro

Артефакти та інші скарби Зони у S.T.A.L.K.E.R. 2

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.s.t.a.l.k.e.r.2 артефакти

Українська музика в S.T.A.L.K.E.R. 2: від Мозгового до ZWYNTAR

Автор: Андрій Присяжний

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl

Apple iPhone 16 Pro Max: занурення у світ нових можливостей

Автор: PlayUA

iphone 16 pro max 02

S.T.A.L.K.E.R. 2, Lego Horizon, Farming Simulator 25 — Порадник Ґеймера: Листопад 2024

Автор: PlayUA

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl