Що покажуть і хто буде на Gamescom 2019

Gamescom 2019, зазвичай, не славиться гучними анонсами, адже більшість з них припадає на Е3. Проте цього року сюрпризи почалися ще до початку конвенту. Ми вже писали про анонсовану трансляцію на Twitch, яка передувала офіційному початку шоу і на якій новинки показував сам Хідео Коджіма, однак тут мова піде про те, що буде у рамках самого шоу.

Microsoft на виставці будуть представлені понад двома сотнями міні-стендів, де, серед іншого, у руки публіки вперше потраплять Minecraft Dungeons та режим Horde у Gears 5. Inside Xbox проведе спеціальну трансляцію з Gloria Theatre у Кельні, сьогодні о 18-ій годині за Київським часом. З 21 по 23 (з 20 для преси), на тій же локації, буде вільний вхід для фанатів.

Nintendo на виставці дадуть протестувати ігролад таких ігор як The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Luigi’s Mansion 3, Dragon Quest 10S, а також довгоочікуваних  Pokémon Sword and Shield і порт The Witcher 3 для Nintendo Switch. Відео ігроладу всіх цих ігор також будуть з’являтись онлайн з 20 по 22 серпня. В останню дату також пройде Super Smash Bros. Ultimate Gamescom 2019 Invitational, який компанія буде транслювати на своєму YouTube.

Без конкретних анонсів, на заході також будуть присутні Nvidia, Intel, Dell та Alienware.

Читайте також

The Witcher 3 безкоштовно роздають у GOG, але є нюанс…

Відродження Mafia, цінова біда в Україні та непотрібна The Last of Us Part II [Подкаст]

Mafia: Definitive Edition

Стрім Minecraft Dungeons

The Witcher 3 святкує свою п’яту річницю

The Witcher 3

Gamescom 2020 пройде наприкінці серпня. Ось його повний розклад

Gamescom 2019

ESO: Greymoor, Minecraft Dungeons — Порадник ґеймера: Травень 2020

Minecraft Dungeons

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

Gamescom 2020 пройде у цифровому форматі

Gamescom 2019

Популярне