Що прочитати про вампірів: добірка класичних та новітніх творів

Вампіри — одні з найпопулярніших героїв не тільки літератури, а й популярної культури загалом. Про них знімають фільми, серіали, мультфільми. Історії їх життів стають сюжетами романів, оповідань та інших художніх творів. А сьогодні вампіри ще й стали зірками нашої добірки.

Дракула

Список цікавих книжок про вампірів не може оминути центральну вампірську постать усіх часів — графа Дракулу. Але на цей раз, окрім класичної текстової версії роману «Дракула» Брема Стокера, ми радимо придивитися до двох інших видань. Перше з них — це графічний роман, або комікс «Дракула». Це адаптація одного з фільмів про графа, що відкриває в новому світлі знайомих нам героїв — Ван Гелсинґа, Джонатана та Люсі Гаркерів і багато інших. Друга версія роману — це адаптована оригінальна історія для дітей «Дракула. Читаю англійською». У цьому виданні, окрім самого тексту англійською, є також інтерактивні завдання після кожного розділу.

Шерлок Голмс проти вампірів!

«Вампір із Сассексу» — це детективна історія від Сера Артура Конан Дойла. У ній Шерлоку Голмсу потрібно розкрити химерну загадку, адже черговий клієнт на власні очі бачив, що його дружина — вампірка, що п’є кров своєї дитини. Чи дійсно це так, що насправді стоїть за всім цим і… чи вірить містер Голмс у вампірів? Дізнаєтеся з оповідання.

Куди без Стівена Кінґа?

Якщо цікавить книга про перевертнів, то «Куджо» Стівена Кінґа — ідеальний вибір. Хоч насправді перевертні в цьому романі — більше метафоричний художній засіб, та історія варта того, щоб її прочитали. Куджо був звичайним собі собакою, але після того, як у його організм потрапив вірус, він почав перетворюватися на скажену істоту, що вбиває. Але що насправді триґерить лють тварини та змушує вбивати? Знаючи Кінга, у цьому точно замішані наші вади й соціальні проблеми. Наприклад, безвідповідальність до себе та до інших.

Втім, встиг Кінг написати і про вампірів. «Жереб Салему/Салимове Лігво» — один з найяскравіших творів про кровопивць, що вони були написані за ХХ століття!

Вампіри для підлітків

Книги про вампірів та інше фентезі для підлітків, дітей, і навіть дорослих також наявні в цій добірці. Як це, бути вампірками-напівкровками у звичайній німецькій школі? Героїні роману «Сестри-вампірки. Книга 1» Наді Фендріх майже все життя жили у Трансильванії, допоки їхня мама (проста людина) не захотіла пожити звичайним життям людей. І тепер уся родина змушена постійно адаптуватися до нових умов існування. Також ви можете читати продовження цієї історії у виданнях «Сестри-вампірки. Книга 2» та «Сестри-вампірки. Книга 3».

Герою книжки Анжели Зоммер-Боденбурґ та Ніколаса Уоллера «Маленький вампір» Рудольфу скоро тринадцять. Він вампір і на свято до дня народження запрошує своїх друзів — звичайних дітей. На цій же вечірці будуть також і поважні вампіри-родичі героя. Чи зможуть вони зрозуміти та прийняти таку його дружбу? Бо ж серед вампірів мало дітей Рудольфового віку…

Чи є вампіри в українській міфології? Знає Дара Корній!

Хочете купити книжку про міфи сподіваючись знайти там щось більше про химерних істот? Придивіться до серії книжок Дари Корній про істот, що населяють українську міфологію. Духи природи, різних стихій, духи-шкідники чи домашні міфічні істоти. Тут ви знайдете багато справді цікавої інформації про вірування наших предків. А розпочати мандрівку-знайомство можна, наприклад, з видання «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи».

 

Також нагадуємо, що в нас ви можете обрати для себе класичну й сучасну прозу, купити книжки, комікси на подарунок дітям чи своїм близьким.

Disqus Comments Loading...