Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Шалені колаборації у World of Tanks тривають! З 27 квітня по 6 травня у грі з’явиться очікуваний багатьма шанувальниками WoT ігровий контент з легендарного аніме Girls und Panzer — новий преміум-танк, екіпаж дівчат з команди «Вудильника», елементи кастомізації, тематичні місії та багато іншого.

Girls und Panzer – всесвітньо відомий аніме-серіал, що розповідає про світ дівчат, які навчаються мистецтву танководства в спеціальних школах й академіях і змагаються в ньому між собою.

У межах спеціальної акції World of Tanks отримає Pz IV Ausf H Ankou – один із культових танків Girls und Panzer. За сюжетом аніме цей танк перебуває під командуванням досвідченої танкістки Міхо Нісідзумі. У World of Tanks Pz IV Ausf. H Ankou – німецький середній танк V рівня.

Також у розпорядження гравців надійде екіпаж, що складається з усіх учасниць команди танка «Вудильник»: Міхо Нісідзумі, Хани Ісузу, Мако Рейцай, САОР Такебе і Юкарі Акіями. Всі п’ять дівчат будуть озвучені актрисами з оригінального аніме.

Гравці давно просили нас додати контент з усесвіту Girls und Panzer до World of Tanks, і ми щасливі нарешті виконати їхнє бажання, – каже Максим Чувалов, глобальний паблішинг-директор World of Tanks. – Танкісти зможуть не тільки покататися на знаменитому Pz. IV Ankou, але і битися під озвучку актрис із Girls und Panzer. А ми з нетерпінням чекатимемо їхні відгуки на доданий контент!

Крім того, на особливо вправних танкістів чекають найрізноманітніші 2D-елементи кастомізації, включно з емблемами, написами і декалями шкіл та команд всесвіту GuP, змінюваний 2D-стиль «Ooarai» з рядом декоративних елементів, а також колекція декалей із зображенням лідерів кожної школи. Також гравці зможуть виконувати особливі місії й отримувати за їхнє успішне виконання тематичні емблеми, декалі, написи та інші нагороди. Місії будуть відкриті для всіх гравців, незалежно від того, є в їхньому ангарі Panzer IV Ankou чи ні.

Детальніше про співпрацю World of Tanks і Girls und Panzer можна дізнатися на сайті гри.

Читайте також

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)

Надія є! PvE-режим за участі творців Silent Hill повертається у World of Tanks

Гурт Sabaton випустив кліп, присвячений новій події у World of Tanks

WoT Sabaton

World of Tanks виповнилося 11 років: деталі останнього патчу та роздача подарунків

World of Tanks

Оголошено компанії, які завітають на Gamescom 2021

gamescom

З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: