Щоб розглядати нутрощі консолей: Відкрито передзамовлення на артбук «Ігрові консолі 2.0: Історія у фотографіях від Atari до Xbox»

Видавництво Mal’opus ще під час Comic Con Ukraine 2021 розповіло спільноті, що придбало ліцензію на видання артбуку «Ігрові консолі 2.0: Історія у фотографіях від Atari до Xbox». І ось настав момент, коли ми отримали змогу оформити передзамовлення, щоб одними з перших отримати цю книжку до рук.

Ось що говориться про книжку в анотації:

«Ігрові консолі 2.0» пропонує унікальний погляд на найвідоміші у світі ігрові системи, їхні особливості та обладнання. Це ідеальний подарунок для всякого гіка та настільна книга кожного геймера.

Видання містить безліч класичних ігрових консолей і комп’ютерів, розділ про ретро-ігри в сучасності та десятки записів, зокрема надрідкісні знахідки, як-от Unisonic Champion 2711, та новітні консолі дев’ятого покоління. Ви знайдете інформацію про легендарні системи, такі як Magnavox Odyssey, Atari 2600, NES та Commodore 64; системи 90-х і 2000-х років; сучасні консолі, як-от Nintendo Switch, Xbox Series X|S і PlayStation 5; а також консолі, про існування яких ви навіть не здогадувалися.

Книга повинна вийти навесні 2022 року. Поки що вартість 675 грн, але якщо ви вирішите дочекатися релізу — доведеться заплатити 750 грн.

Оформити передзамовлення на артбук «Ігрові консолі 2.0: Історія у фотографіях від Atari до Xbox» можна за цим посиланням. Якщо ви ще не встигли накупити книжок на ковідну тисячу — зараз якраз вдалий момент.

Читайте також

Російські комікси, йдіть… — Українська комікс спільнота закликає міжнародне комікс ком’юніті припинити співпрацю з росією

ukrainian comix community

MAL’OPUS випустять артбук «Bloodborne: Офіційні ілюстрації» українською

bloodborne

Чи слід чекати на Hogwarts Legacy вже цієї осені?

Hogwarts Legacy

Відкрито передзамовлення артбуку “Ігровий світ трилогії Total War: Warhammer”

Total War: Warhammer

Відкрито передзамовлення артбуку “Світ гри Horizon Zero Dawn”

Horizon Zero Dawn

Відкрито передзамовлення коміксу “Assassin’s Creed Valhalla: Пісня слави”

Assassin’s Creed Valhalla: Пісня слави

Естетика національно-визвольного руху — Відкрито передзамовлення на артбук «Світ гри Far Cry 6»

Far Cry 6

Видавництво Mal’opus відкрило передзамовлення на артбук «Світ гри “Коса”»

Світ гри

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: