Девід Лінч знову розповідає про погоду на YouTube

Карантин з приводу пандемії коронавірусу COVID-19 відклав і переніс багато релізів, але несподівані повернення також стаються. Хто-хто, а Девід Лінч — це майстер несподіваних продовжень, адже несподіваний третій сезон Твін Пікс, що вийшов у 2017 році став однією з найгучніших медійних подій.

Нове продовження від видатного режисера, лауреата багатьох престижних нагород і тричі номінанта на “Оскар” не претендує на статус видатної культурної події. Але стати невеликою, і при тому щоденною розрадою для шанувальників генія, цілком може. На окремому YouTube-каналі David Lynch Theater, що його режисер завів із неясними цілями ще у 2018 році, маестро щоденно повідомляє про стан погоди у Лос-Анджелесі, де він зараз сидить на карантині у своїй майстерні.

Погодні підсумки від Девіда Лінча — це давня історія. Він почав робити їх ще у 1990-х на Лос-Анджелеському радіо 103.1, а згодом, завівши власний офіційний сайт у 2000-х, почав викладати їх у вигляді невеликих щоденних  відео за підпискою. Лише невелика частина цих відео, які виходили з 2005 по 2010 рік, збереглися. Востаннє про цей проект режисера було чутно якраз десять років тому.

У квітні 74-річний режисер розповів у інтерв’ю виданню Vice, чим займається на карантині: п’є каву, медитує і майструє дві невеликі лампи з поліестру. Він також випромінює оптимізм стосовно того, як зміниться світ після карантину.

Фільми повернуться. Усе стрімко відновиться і буде значно кращим, імовірно. […] Тим часом, є речі, які люди можуть робити вдома. Вони можуть малювати, розфарбовувати, майструвати невелики речі, писати пісні, вірші, історії що їх потім можна знімати, грати в ігри чи створювати ігри. Стільки речей можуть відбуватися у маленькому просторі, можна вигадувати нові кулірнарні рецепти тощо. Це можливість для цілої низки різних експериментів.

Слід зазначити, що за інсайдерськими даними вже досить давно Лінч займається розробкою якогось нового серіалу для Netflix. Не вщухають також чутки з приводу імовірного четвертого сезону “Твін Пікс”, якому 8 квітня цього року виповнилось 30 років.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Матриця 4

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Горор-ситком “Кролі” Девіда Лінча отримає друге життя на YouTube

Фінал The Walking Dead здивує всіх… колись

Популярне