web analytics

ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: КАРТОПЛЯ

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Любий щоденнику, скоро розпочнеться сезон археологічних розкопок в Україні, але шукатимуть люди не скарби, а закопуватимуть картоплю на городі. Тридцятиградусна спека, відро в руках і спітнілі жінки – романтика! Саме тому, щоденнику, я вирішив поділитися своїми думками, адже бараболя має нерозривний зв’язок з ігровою індустрією.

Сьогодні ти граєш улюблену забавку на зручному дивані, а завтра – закопуєш картоплю. Гадаю, що Натан Дрейк навіть і не думав про таку каторжну працю! ДІІІІІДЬКО, КАРТОПЛЮ НЕ ЗАКОПУВАВ – ЖИТТЯ ДАРМА ПРОЖИВ!1!Паля Було б цікаво побачити, як Лара Крофт тягне плуга… Робити «піу-піу» легко, а ти спробуй замість коня попрацювати! РУХАЙСЯ, ПЛІТКО, НАМ ЩЕ ДВАДЦЯТЬ РЯДІВ ТРЕБА ВИРИТИ!1! Навіть Ґордонові Фрімену (провідному науковцю) не вдалося би виміряти відстань між картоплинами точніше за мою бабусю. Люблю свою бабцю :3, вона смажить дивовижні деруни! До речі, колись люди вірили, що Земля – це великий плаский тертий пляцок, який тримається на трьох слонах! Не віриш? Спробуй надкусити шматочок землі…

ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: КАРТОПЛЯ

Пропоную оцінювати ігролад забавок відрами бараболі. Новий Uncharted, наприклад, отримав би десь дев’ять-десять відер – «Не встигаєш спітніти, пройшовши гру»; Quantum Break – чотири-п’ять – «Зупинивши час, насаджаєш більше бараболі»; Need For Speed – одну картоплину, якої вистачить, аби ти подавився ще на початку проходження! Чому мені не сподобалася гра від EA, розповім якось іншим разом.

Скоро провідні видання будуть надсилати певну кількість відер бараболі розробникам, а на основі сумарної кількості «крохмального золота» визначатиметься рейтинг забавки. Потім ту всю картоплю ще й підсмажити можна буде, і тільки смажити! Ніколи не розумів людей, які їдять бараболю вареною! Це наче запросити дівчину на смажену картоплю, а принести варену – вона такої не любить, тому просто піде геть… ЗАТЕ ТОБІ ДІСТАНЕТЬСЯ БІЛЬШЕ!))0) Варена бараболя щойно зруйнувала тобі особисте життя, ти все ще хочеш її їсти?

3

Картопля внесла вагомий внесок у розвиток ігрової індустрії. Згадайте обличчя Макса Пейна… НЕСПОДІВАНО, ПРАВДА?7 Ідеальні контури картоплини, наче картина в Луврі, відтворюють всі деталі обличчя… Я знаю про що ви зараз думаєте: якою на смак є голова Макса Пейна? Мені здається, вона така ж, як недосолений грибний суп. А знаєте із чого ще можна зробити суп? З КАРТОПЛІ!!1Паля Збіг обставин? Гадаю, що ні. Уже тисячі років люди готують картопляні супи, що може означати лише одне! Сем Лейк, який став обличчям Макса Пейна — насправді надлюдина, котра уже незліченну кількість часу (пліч-о-пліч з бараболею) намагається донести щось до жителів цієї планети.

А якщо Сем Лейк прилетів до нас із іншого виміру, де все на вигляд, наче картопля? Лише сама бараболя нагадує шкарпетку. Він був змушений покинути рідний вимір, тому що запаси картоплі там вичерпалися. Сем перемістився сюди, аби попередити нас про жахливий незворотний картопляний дефіцит… Але зробити публічно він це не може, бо інакше трапиться розрив між всесвітами і нас всіх засмокче до велетенської чорної діри, яка за формою нагадує бараболю! Тому Сем Лейк займається розробкою комп’ютерних ігор (опа, несподіванка, це ключик до Outlast – 67K6C-XXE28-EYCN7), у сценарії яких прихована болюча правда. Quantum Break ніби останнє попередження – не їжте багато картоплі, інакше час розірветься на клапті, а нашому всесвіту настане кінець.

2

Коли хтось споживає більше картоплі, ніж садить, то мимоволі наближує колапс нашого виміру! Не треба так, ліпше грайте в ігри. Всі оті вегетаріанці кажуть, що відмовляються їсти м’ясо, але ж корови лише можуть давати молоко, а не викликають чорні діри. ДІІІІІІДЬКО, НЕВЖЕ ЦІ КОПИТНІ ТАКОЖ ДО ЦЬОГО ПРИЧЕТНІ?!1 А якщо корови — міжвимірні наймані вбивці, і вони навмисне гіпнотизують вегетаріанців, щоб ті їли картоплю? Єдиним супротивником цим підступним створінням є Сем Лейк, тому наш обов’язок — допомогти йому!

Любий щоденнику, сподіваюсь хтось дослухається до моїх порад… Сподіваюся, що ми переживемо хоча б реліз Mafia 3. Обіцяю не їсти до того часу картоплі, щоб виграти трохи часу для нашого всесвіту. Пора садити картоплю – пора рятувати свій вимір!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Дива сучасних кухонь: як вибрати ідеального помічника для приготування їжі

Автор: PlayUA

microwave 01

«Декстер: Первородний гріх» дедалі більше обростає сюжетними подробицями

Автор: Микола Єрьомін

dexteroriginalsin2024

ГІ*НО: враження від бети Concord

Автор: PlayUA

Concord

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

Автор: Андрій Присяжний

max rockatansky 3

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

Автор: Єрмаков Кірілл

steam

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.capitan america bnw 12

Як грати в ігри на старому ноутбуці

Автор: PlayUA

01

9 липня 2024 — День жалоби за загиблими під час ракетного обстрілу «Охматдиту». Що можна зробити в цей день?

Автор: Микола Єрьомін