ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: НАДКУШЕНІ ІГРИ

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Автор не несе відповідальності за передчасні пологи та старіння читачів після прочитання цієї статті!

Любий щоденнику, вибач, що так довго нічого до тебе не записував, я перебував у сорокаденній жалобі, адже мої сподівання щодо виходу доброякісних ігор безнадійно померли. Сьогодні ми поговоримо про безсмертні питання: чому розробники випускають недоконаний продукт, чому продають забавку частинами, чому Земля кругла та навіщо потрібен донат?

Розпочнімо, звісно, з питання про Землю. Вона кругла, мабуть, тому що схожа на бублик, а форма останнього є найідеальнішою у Всесвіті. Ви колись бачили, щоб хтось робив ці прекрасні кільця квадратними або трикутними? Ні, бо це незаконно, людей, які на таке збочують, слід прирівнювати до ґвалтівників і корупціонерів. Не кажу, що від зміни форми бублики стануть менш смачними, але уявіть якби наша Земля стала трикутною… Люди б повільно сповзали по її гранях і потрапляли до космосу! ВИ Ж НЕ ХОЧЕТЕ ЛІТАТИ В КОСМОСІ ЛИШЕ ТОМУ, ЩО ХТОСЬ ПЕЧЕ БУБЛИКИ НЕ КРУГЛИМИ?!1!Паля

Знаю, це все дуже складно. Відразу зрозуміти таку неймовірну думку буде важко. Коли ж вам вдасться осягнути всю глибину глибинності цієї глибини, то ви розділите моє незадоволення. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: ТІ, ХТО НЕ РОБИТЬ БУБЛИКИ КРУГЛИМИ, БУДУТЬ ГОРІТИ В КАЗАНІ РАЗОМ З АДОЛЬФОМ ГІТЛЕРОМ І ДИРЕКТОРОМ UBISOFT!1!

H49uxWW

То про що я там? Так, директор Ubisoft… ЯКОГО БІСА НЕ ДОКОНУЄТЕ РОЗРОБКУ ІГОР ДО КІНЦЯ??7 Ви ж ідете в кондитерську і не купуєте надкушений торт? ТО ЧОМУ ВИ ПРОДАЄТЕ НАДКУШЕНІ ІГРИ? ЧОМУ?7? Може, ви ще й бублики квадратними печете? І якби таке робила лише одна компанія. Існує ціла плеяда п’явок, які висмоктують з тебе гроші, а потім годують надкушеними тортами. НЕ ТРЕБА ТАК!1!!1 Розумію, що це весело, коли головний персонаж літає в повітрі наче Коперфілд, але як же тварини або предмети побуту? Звертаюся до всіх розробників ігор, якщо ви не припините знущатися над братами нашими меншими (меблями), то я подам на вас позов за жорстоке поводження! А потім піду грати в нову Assassin’s Creed з торентів, аби ви відчули, як я вас ненавиджу.

Це лише невеличка частка горя… Коли гра недороблена, то помилки в ній можна ще виправити, а що як забавку розрізають на частини? Вони називають це доповненнями, чи діялсі, якось так… Я розумію, ти можеш придбати пачку крутих гармат або їздових корів у безкоштовній грі, тоді розробники куплять собі хоч байду хліба… Намажуть на неї червону ікру і поріжуть на золотій таці… ЩО ВАМ ДО ТОГО?7? ВОНИ Ж НЕ ПРОДАЮТЬ ЗАБАВКУ ЗА 60 БАКСІВ, А ПОТІМ ДІЯЛСІ ПО 10 ЗЕЛЕНИХ!!1 Неначе ти платиш викуп на весіллі, а потім з тебе дружина вимагає додаткових коштів за шлюбну ніч! АЛЕ Ж Я ЗАПЛАТИВ УЖЕ, ЖІНКО!1Паля Іноді стикався навіть з тим, що доповнення ділили на частини… Логічно же ж: БІЛЬШЕ ДІЯЛСІ – БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ!!1

4

Найболючіша тема… Скільки раз уже чув: „Та ти дурний, донат не впливає на ігролад у цій забавці!“. АЛЕ, ЗАЙШОВШИ У ГРУ, Я ПОВЗАЮ НАЧЕ РАВЛИК, А ТАМ, ЗІ ШВИДКІСТЮ РЕАКТИВНОГО АВТОМОБІЛЯ, БІГАЄ OLEKSADESTROYER2015 ПЕРШОГО РІВНЯ І ВБИВАЄ МЕНЕ ПОЗОЛОЧЕНИМ КИШЕНЬКОВИМ НОЖЕМ!!1Паля Про купівлю персонажів краще промовчати, адже „хто не хоче довго качатися – може просто придбати героя або шмаття і бла-бла-бла. А ЯКИЙ ТОДІ НА БІСА СЕНС ГРАТИ В ЗАБАВКУ??7? Колись усе було інакше… Ти брав лише одну булочку в столовій, щоб у кінці тижня придбати гру, потім бавився досхочу, ніхто ж не змушував купувати бензин для автомобіля, чи щось подібне! Що, у мобільній Need For Speed уже й це потрібно робити? ЯК ТАК?7?? ЩО ДАЛІ, ШЛЬОНДР В ГГГЕТЕА ЗА РЕАЛЬНІ ГРОШІ КУПУВАТИ!!??7

Щоденнику, сподіваюсь тобі сподобалася наша нинішня розмова. Я обов’язково повернуся дуже скоро, адже у нас є ще стільки тем для обговорення, люблю тебе.

P. S. Редкація PlayUA не їсть ті самі гриби, що й автор.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Дай йому бензину, він його любив. Огляд фільму «Фуріоза. Шалений Макс. Сага»

Автор: Ірина Ніколайчук

furiosa a mad max saga cover

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7