ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: NEED FOR SPEED

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Любий щоденнику, а може хтось знає про те, що я тебе веду? Мій собака не такий уже безневинний, він міг читати тебе, коли я кудись іду. Або ще гірше: суки син викладає уривки моїх сповідей десь в Інтернет! Проте сьогодні не хочу ні на кого вказувати пальцем, окрім однієї гри, а точніше серії. Намагатимусь описати власні враження від Need For Speed.

Я познайомився з тобою ще в далекому дитинстві… Тоді ти здалася мені такою спокусливою —  неймовірні форми, зовсім не схожа на інших. Щороку виростала, красивішала, всі шаленіли від кожного твого виходу у світ, а потім щось змінилося.

NFS_Underground_1

Здавалося, що твій роботодавець переконав тебе, що важливіше заробляти купи грошей. Проте щоразу я пригадував, чому колись закохався, чому поспішав зі школи після уроків, чому безліч годин не міг відірвати погляд від твого образу диску. Іноді ми розлучалися на тривалий час, але ти завжди відчувала мою присутність. Коли я був десь далеко, то думка про тебе могла звести з розуму, тоді мене вже ніхто не міг спинити. Я повертався до твоїх обіймів, котрі завжди були розрадою після зневіри в інших. Тому хочу тебе запитати: ти вийдеш за мене…? ЯКОГО БІСА??? ЯКА ЛЯРВА ЗАПИСАЛА СВОЮ ОБІТНИЦЮ ДО МОГО ЩОДЕННИКА?!!Паля

На чому я скінчив? Точно, Need For Speed… О, так, неначе зараз пригадую, як запустив колись оту першу частину. Вона ще тоді виглядала, немов цукерочка, яку хтось розтопив на сонці, ніби й солодка, але їсти не дуже хочеться.

Пригадую, що потім мені дали змогу кататися на поліцейських автомобілях, хоча в Україні кожен, хто має солідне пузо та бажання отримати хабара, може робити те ж саме. А в наступних частинах додали тюнинґ, то ми з друзями від захвату ліпили на картонну коробку спойлера і диски, а потім бігали по вулиці, уявляючи, що то Запорожець.

sdas

Після Most Wanted чомусь усі почали плюватися на серію, але я знав: жодні текстури від PlayStation 2 не попсують краси NFS. ЯК ЖЕ Ж Я ПОМИЛЯВСЯ! DLC… Чому ж EA стала такою зажерливою? ВОНИ НАВІТЬ РОБИЛИ ДОПОВНЕННЯ ДЛЯ ДОПОВНЕНЬ!1

Боже, ти повинен зупинити це, заради всього святого і Ґейба. Тепер уже важко говорити про щось добре, але, згадуючи минуле, хочеться знову пройти весь „Чорний список“. Десь усередині розумію, що моя п’ята точка вже не витримає величезного полум’я, коли поліцейські схоплять мене після майже години переслідувань.

Навіщо мені тепер деталізованої графіки і 1080p (у теперішніх NFS вони все одно відсутні), якщо нема сюжету?

СПОДІВАЮСЯ EA ТАКИ ЗМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ХОРОШУ ГРУ ЗА ДВА РОКИ, ХОЧА Б ПЕРЕВИДАТИ СТАРІ ЧАСТИНИ, БО ІНАКШЕ Я СТВОРЮ ННР (Нідфорспідну Народну Республіку) І ХУНТА З ОРІДЖИН БУДЕ ЗМУШЕНА ДОСЛУХАТИСЯ ДО МОЇХ ВИМОГ!!Пал1я

Мій собака вже намалював наш прапор, а я починаю писати гімн! Стіме, допоможи! ПРАВОСЛАВНИХ ГРАВЦІВ УТИСКАЮТЬ, ЗМУШУЮТЬ КУПЛЯТИ ДОПОВНЕННЯ, НАВІТЬ РЕГІОНАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ ВВОДЯТЬ!1!

rH5HjRcK2r8

ГІМН ННР

Станьмо браття всі за Нідфорспід,
Розтопимо Оріджину твердий лід,
За свої права проллємо компот і піт,
Не ляжемо під доповнень гніт.
За Мост Вонтет, Шифт і Зе Ран,
Навіть стареньку Нідфорспід Ван,
Станьмо браття всі за Нідфорспід,
Розтопимо Оріджину твердий лід.

Останні статті

Metro Exodus: в гостях у ватників (перші враження)

Автор: Олег Куліков

Metro Exodus

Наскільки PSP актуальна у 2019?

Автор: Владислав Папідоха

Sony PSP (PlayStation Portable)

Огляд фільму «Мері Поппінс повертається»

Автор: Костянтин Микуленко

Мері Поппінс повертається / Mary Poppins Returns (2019)

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 02: Resident Evil 2 (1998)

Автор: Андрій Нагорний

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 02: Resident Evil 2 (1998)

Голосуємо за найкращі ігри року | PUGA

Автор: PlayUA

Голосуємо за найкращі ігри року | PUGA

Чи варто йти на фільм «Аліта: Бойовий ангел»? Так, так і ще раз так!

Автор: Владислав Папідоха

Аліта: Бойовий ангел / Alita: Battle Angel (2018)

Огляд фільму «Робін Гуд»

Автор: PlayUA

Робін Гуд / Robin Hood (2018)