ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: СИНДРОМ КАЛОФДЮТІ

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Любий щоденнику, сьогодні вдень я приймав душ і випадково впустив мило з рук. Оскільки таке стається щоразу — дуже не хочу потрапити до тюрми, але зараз про інше… Коли я подивився на шмат мила, то одразу згадав про Call Of Duty – гру, яку так любив у дитинстві. То чому ж забавку так принижують зараз? Через конвеєр, графіку, чи просто заздрять?

Безліч школярів вважають своїм священним обов’язком обкласти її лайном ще до релізу, при цьому неважливо якою буде сама гра. ЩОРОКУ ОДНЕ Й ТЕ Ж!!1Паля Наче вони просто копіюють свої минулорічні коментарі, але цього разу там уже назва нової частини Call Of Duty. Так, їх можна зрозуміти! Вони ж витратять багацько часу, щоб завантажити гру з торенту, а забавка навіть не запуститься. Або гірше, якщо в завантажених файлах буде вірус. ЯК ПОЯСНИТИ МАМІ, ЩО ЦЯ ШКІДЛИВА ПРОГРАМА З’ЯВИЛАСЯ НА КОМП’ЮТЕРІ НЕ ЧЕРЕЗ ПЕРЕГЛЯД ДОРОСЛИХ ВІДЕО?!7 Хоча ліпше зізнатися у спогляданні останнього, аніж матір впіймає за грою в Доту.

2378678-2124265175-
Ні, ти не п’яний, земля насправді така розмита.

Я бачив купи відео, де оглядачі принижують Call Of Duty за нереалістичне поводження предметів, мовляв на тарілках не залишаються сліди від куль, а собака не скидає шерсть під час місії, хоча уже весняний період. ВИ ЗНУЩАЄТЕСЬ?!? Може ще доліпити кожному персонажу морозиво на голову і щоб воно тануло в реальному часі, ото вже реалізм буде! Battlefield, мабуть, такий популярний, бо там немає посуду, який можна підстрелити.  Незнищенні тарілки, де ще таке побачиш? Якби ми жили в комп’ютерній грі, то могли б просто обліпитися ними, щоби космічні загарбники не підсмажили наші духмяні булки. Люблю випічку, якщо ви розумієте про що мова…

А графіка? ДІДЬКО, КОЖНА ЧАСТИНА СЕРІЇ ВИГЛЯДАЛА НАЧЕ ЦУКЕРОЧКА!1!Паля Окрім тієї, де графіка дійсно поганенька. Якщо ваш комп’ютер не може запустити забавку на ультра налаштуваннях, то навіщо викладати знятки з бети, ще й у поганій якості? Таке враження, що деякі люди перетворюються на Шерлока Голмса і просто грають у Call Of Duty лише заради того, щоби знайти у ній „мило“. Вам зайнятись більше нічим? Ліпше влаштуйтесь працювати на завод та назбирайте грошенят на хороший ПК. Мені дуже шкода таких гравців, адже, почавши з Call Of Duty, вони уже не можуть зупинитися. Побачивши розмиту текстуру в якійсь іншій забавці, одразу ж на форумах напишуть щось типу: „Хі-хі, хіба ігри для Playstation 2 ще випускають?“, „У мене аж мило потекло з монітора“ або „Скиньте список барів для ґеїв ув Україні“. Таку поведінку можна описати лише як «Синдром Калофдюті», яким, на жаль, охоплені безліч гравців.

maxresdefault
Навіть пес готовий віддати борг країні, а ти платиш купу грошей, щоб уникнути цього!

Я розумію, що людям потрібна подібна можливість принижувати, адже самоствердження – перший крок до успіху. Сьогодні ти наклав купу на Call Of Duty, а завтра – захищаєш докторську дисертацію у престижному виші. Гмммм, тобто доктори наук ненавидять цю стрілянку? Дивно, але про таке я ніколи не замислювався. Цікавий факт, після того як у Call Of Duty з’явилися собаки, забавку почали ще більше ненавидіти. Мені здається, що пояснення цьому лише одне: гру недолюблюють і собакофоби. Майже впевнений, у кожного гравця Battlefield є кіт! Я ПІЙМАВ ВАС НА ГАРЯЧОМУ, КОТОЛЮБНІ ДОКТОРИ НАУК, ЯКІ ГРАЮТЬ BATTLEFIELD!1!2 Це ж було очевидно, увесь цей час ви ховались у тіні, пишучи недолугі коментарі про Call Of Duty!

Як би там не було, якщо людина не захоче докопатися до чогось, то вона цього робити не буде. Дивно, адже таких копачів ув інтернеті дуже багато, вони все риють і риють, ніби у кінці на них чекає багатство і слава. Єдине, що вони отримають – змарнований час, який могли б витратити з користю. Наприклад, вигадати ліки від раку, але ні, ліпше написати дурнуватий коментар! БАЧИТЕ, ЩО ВИ КОЇТЕ? ВИ ВБИВАЄТЕ ЛЮДЕЙ РАКОМ!1! Хіба може бути щось гірше, ніж доктори наук-котолюби-гравці Battlefield, які вбивають людей? Так, це ті, хто пише їм у відповідь! Наскільки дурними повинні бути люди, щоби купитися на таку провокацію? Мабуть, не дуже розумними, тому і в школі погано вчилися, а потім пішли працювати прибиральниками.

28554-smiling-dog-animal-desktop-wallpaper-1920x1200
Цей собака сміється з тебе, адже Call Of Duty знову продали мільйонами копій.

Отже, ми живемо у часи, де прибиральники ведуть приховану війну з докторами наук. Важко сказати, хто перемагає у цьому протистоянні, але констатувати можна одне: не тратьте часу на порожню балаканину, краще винайдіть ліки від раку! Любий щоденнику, було дуже приємно поспілкуватися, адже у мене не так багато часу, завтра потрібно вимити багацько підлоги на роботі. Наступного разу намагатимусь приділити тобі більше уваги, адже поговоримо ми про прекрасних і не дуже дам, які бавляться у відеоігри.

Останні статті

Відсипали на решту: Стан ігрового розділу Netflix у першій половині 2022 року

Автор: Владислав Папідоха

Netflix

Відновилися на 30-40% – Стан справ у видавництва Vovkulaka

Автор: Владислав Папідоха

«Hellboy. Winter Special 2019», видавництво Vovkulaka

ВиНеЗнали #01. Бракований Most Wanted та справжній Prince of Persia 4

Автор: Володимир Вітовський

Prince of Persia: The Forgotten Sands (Wii)

Враження від бети Overwatch 2

Автор: PlayUA

Overwatch 2

Люті вітри — Враження від першого тому «Мідлвест»

Автор: Владислав Папідоха

Мідлвест

Return to Monkey Island: піратські пригоди повертаються, а разом з ними класичне протистояння

Автор: Микола Єрьомін

Return to Monkey Island

Створення української школи магії: Інтервʼю з розробницями візуальної новелли Moon Chai

Автор: PlayUA

Moon Chai

Arrowverse згортають?.. Чи виживе серіальний всесвіт за коміксами DC на The CW

Автор: Микола Єрьомін

Arrowverse

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: