ЩоЗаШоу — Кілджої — не радісні вбивці

Автор: Наталя Мельник

Як зробити успішний серіал? Беремо — фантастичний всесвіт, дрібку оригінального сюжету, трішки  драми між головними персонажами, небезпечну красуню зі страшною таємницею, бездонну темінь далекого космосу. Додаємо гору пригод, хвацьких бійок та  доброго гумору і отримуємо… Ні не “Світляка” (Firefly), а новий проект від каналу SyFy — Кілджої (Killjoys).

Кілджої — організація професійних мисливців за головами. Нейтральна сторона, що не бере участі у будь-яких конфліктах, а лише дотримується умов контракту. Та чи такі вже Кілджої нейтральні? Чи можна розглядати людей, як просто відомості в контракті?

Команда “Браво”

Дач (Ганна Джон-Кеймен) зваблива і розумна красуня, лідер  загону Кілджоїв. Її минуле оповите таємницями, а теперішнє сповнене небезпек і пригод.

Killjoys_gallery_101Recap_21

Її поплічники — брати Вінчестери Джакобі. Джон (Аарон Ешмор) — добрий та лагідний механік зі задавненою образою на старшого брата та сліпою вірою в Дач.  А Давін (Люк Макфарлейн) — типовий солдафон, блискучий військовий тактик з ПТСР, провалами в пам’яті, неконтрольованою агресією та з єдиною практичною навичкою — добре вбивати людей. 

І ось така собі диво трійка літає системою Квадра, підбирає замовлення, знаходить нових друзів, влазить в чужі справи, порушуючи  власні правила, та вирішує особисті проблеми. Словом, купа пригод, інтриг, бійок, загадок та трохи вічно молодої драми.

У-у-у-у! Класика

Перед нами класичний фантастичний світ, де людство давно вже покинуло Землю і колонізувало далекий космос. Ніяких чужих форм і рас, лише старі добрі людиська і нікого більше.

Killjoys_gallery_102Recap_19

У ролі бабая така собі корпорація зла “Компанія” — головний замовник контрактів для кілджоїв. Вона диктує законодавство, економіку та політику Квадру. Влада ж на Квадрі  належить декільком правлячим родинам, що вічно конкурують між собою. Окрім холодної війни у верхівці, набирає обертів революційний рух на дні суспільства, на чолі з релігійним лідером Адамом Акаррі (Морґан Келлі).

А чого тільки вартує бортовий комп’ютер з голосовим інтерфейсом на ймення Люсі (Тамсен МакДонаф).

Старе добре…

Кілджої — це рафінована суміш так добре відомих і завжди милих серцю фантастичних фільмів та серіалів, яка в умілих руках продюсера, сценариста та автора ідеї шоу Мішель Ловретти занурює нас хоч і не в дуже оригінальний та цілком самобутній світ зі своїми історією, культурою та проблемами.

Серіал не обіцяє глибокого філософського змісту і  видовищних космічних боїв, але дозволить згаяти кілька вечорів у захопливій, сповненій доброго гумору та пригод атмосфері.

Останні огляди

Огляд Frostpunk

73

Автор: Олег Куліков

Frostpunk

Огляд мультфільму «Острів собак»

88

Автор: Володимир Вітовський

Острів собак / Isle of Dogs (2018)

Огляд Ash of Gods: Redemption

58

Автор: Роман Береговий

Ash of Gods: Redemption

Огляд BATTLETECH

93

Автор: Роман Береговий

BATTLETECH

Огляд Subnautica

90

Автор: Михайло Петрунів

Subnautica

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Огляд Warhammer: Vermintide 2

82

Автор: Роман Береговий

Warhammer: Vermintide 2

Огляд Metal Gear Survive

60

Автор: Владислав Папідоха

Metal Gear Survive