ЩоЗаШоу — Вічність

Автор: Юра Лупул @linerhead

Останнім часом виходить чимало нових серіалів. Це в свою чергу говорить про те, що багато серіалів закривають після першого ж сезону, а деколи навіть після пілоту.

Розповім про нову фантастичну драму каналу АВСВічність (Forever). Перш за все слід відзначити — його точно не закриють найближчі 2-3 сезони.

Автором ідеї цього шоу є Метью Міллер — відомий у телевізійних колах сценарист. Слід подякувати пану Міллеру за ті відчуття, які в мене викликав пілотний епізод.

Ейб, Генрі, Джо
Ейб, Генрі, Джо

Головним героєм виступає доктор Генрі Морґан, людина напрочуд неординарна. Він встиг попрацювати бортовим лікарем на кораблі за часів рабства, польовим медиком під час війни, могильником на кладовищі, судмедекспертом у найбільшому моргу Нью-Йорка, а зараз назріває ще й робота на поліцію. Як таке можливо, спитаєте ви? Дуже просто (сарказм), доктора Міллера неможливо вбити, він залишається молодим вже більше 200 років. Увесь цей час він намагається зрозуміти, чому щоразу після смерті він оговтується у воді (у річці чи озері), абсолютно голий, але живий і неушкоджений.

Дедуктивним здібностям пана Міллера позаздрили б самі Шерлок Холмс чи Брюс Вейн. За своє тривале життя доктор вивчив чимало мов, досхочу напрактикувався в медицині та навчився помічати дрібнички, на які інші не звертають уваги.

Після перегляду пілотного епізоду відчуття таке, ніби дивишся вже не перший сезон. За його час нас встигають познайомити з більшістю дійових осіб і непогано їх розкрити. Також деколи демонструють флешбеки зі спогадів Генрі, що дозволяє краще зрозуміти його таланти детектива та життєвий шлях загалом.

І все це виглядає не так іграшково та заїжджено, як у більшості невідшліфованих пілотів. Видно, що знімали професіонали своєї справи. Шоу закохує у себе з перших кадрів і особисто в моєму випадку піднімає щабель цікавості на новий рівень.

Актори підібрані напрочуд гармонійно. Доктора грає Йоан Ґріффіт (якого ви можете знати зі серіалу Двійник, а також Йоан свого часу засвітився в Титаніку та Падінні Чорного Яструба). Його супутника по життю втілив Джад Гірш — володар „Золотого глобуса“ за роль у серіалі „Любий Джон“, колегу по роботі вдає Джоел Мур, який грав Норма в „Аватарі“, а детектива поліції, яку обставини зводять з нашим героєм демонструє маловідома, але надиво харизматична і чарівна Алана Де Ла Ґарза.

Акторський склад
Акторський склад

Підсумовуючи все сказане мною вище, наполегливо рекомендую вам до перегляду серіал Вічність (Forever). Це без сумніву довгогральна платівка та беззаперечний кандидат на прайм-тайм каналу АВС.

Що ж з радістю почитаю ваші враження в коментарях, якщо ці декілька рядків все ж таки переконали вас переглянути цей серіал (Обережно! Викликає звикання).

Останні огляди

На решту після фільму. Огляд Marvel’s Avengers

59

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Maxxter TEO MAX

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Автор: Владислав Папідоха

Тенет

Враження від артбука «Світ гри The Last of Us. Частина 2»

Автор: Владислав Папідоха

Світ гри The Last of Us: Part 2

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

Автор: Олег Куліков

Дикий Схід. Огляд Ghost of Tsushima

88

Автор: Віталій Тарнавський

Ghost of Tsushima

Лара Крофт на максималках. Огляд коміксу «Пані Небезпека»

Автор: Задніпряний Павло

Пані Небезпека

HATOR APEX. Крісло маминої подруги. Огляд + РОЗІГРАШ

Автор: Зімін Антон

Hator Apex