Shin Megami Tensei III: Nocturne повертається на Switch, PS4 і не тільки

Сьогоднішня 8-хвилинна презентація Nintendo Direct Mini спантеличила й рочарувала багатьох власників Switch, які чомусь за такого хрононметражу чекали зливи великих анонсів. А от для шанувальників Shin Megami Tensei цей показ виявився справжнім святом.

По-перше, показали нові кадри Shin Megami Tensei V, про яку геть нічого не було чути аж цілих 3 роки (!) з часу анонсу, та запевнили, що гра вийде наступного року. Нагадуємо, тільки на Switch.

А по-друге — і оце виявилося неабияким сюрпризом — культова Shin Megami Tensei III: Nocturne отримає перевидання! Щоправда, це буде цілком стандартний HD-ремастер: у грі просто підтягнуть текстури та зроблять деякі інші поліпшення графіки, а от ігролад та доступний вміст залишаться такими ж, як 17 років тому, коли гра вперше вийшла на PS2.

Вийде ремастер Shin Megami Tensei III: Nocturne 29 жовтня у Японії, а навесні 2021 року з’явиться й англійська версія. Спершу перевидання анонсували на Switch, але трішки згодом з’явилася інформація й про PS4. А зважаючи на нещодавній шалений успіх Persona 4 Golden у Steam (і тенденції портування японських ігор) є шанс, що до весни Shin Megami Tensei III: Nocturne анонсують ще й на ПК. Навіть якщо вона й вийде на кілька місяців пізніше за версію для PS4.

Якщо ви раніше не чули про Shin Megami Tensei, то, простіше кажучи, — це як Pokemon, але з богами, демонами і неминучим кінцем (та переродженням) світу серія пост-апокаліптичних jRPG, де гравцеві доводиться битися чи співпрацювати з божествами і демонами різних культур, а також вирішувати долю всього людства (скільки би його не лишалося) на тлі прийдешніх вселенських катаклізмів.

З часом SMT породила більш мейнстрімну підсерію Persona, з простішим ігроладом, приземленішими історіями та дещо іншими художніми пріоритетами.  За останнє десятиріччя Persona здобула значно більшу популярність і поступово витіснила SMT, тож наступного року буде особливо цікаво поглянути, як покаже себе “основна серія” у світі, де ще не до кінця відгриміла Persona 5.

Читайте також

Стрім Persona 4

Persona 4

Persona 4 цієї суботи вийде в Steam. І не тільки вона

Оголошено дату релізу Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux

Postal 4: No Regerts отримала нові завдання та локації

Postal 4: No Regerts

Контролери DualSense для PS5 в нових кольорах вже доступні в магазинах України

Влада Швеції заборонила проводити The International з Dota 2

Поповнення у літньому розпродажі на GOG: Horizon Zero Dawn та Stronghold: Warlords

Відтепер у Call of Duty: Warzone вас вбиватимуть двері

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: