Школа відьмаків у Польщі оголошує набір учнів на осінь 2021

Якщо ви практично напам’ять вивчили книжкову серію “Відьмак”, уздовж і впоперек пройшли всі ігри та навіть подивилися серіал від Netflix стільки разів, що у вас уже перестало щеміти серце при перегляді, чому б не піти далі й самому не стати відьмаком? Тим паче, що днями Школа відьмаків у Польщі оголосила про набір учнів на 2021 рік.

Школа відьмаків — це польова рольова гра за мотивами цього всесвіту (до слова, офіційно схвалена CD Projekt RED), яка регулярно проходить у низці польських замків і збирає шанувальників “Відьмака” з усього світу, щоби подарувати їм одну з найяскравіших пригод у житті.

Учнів Школи відьмаків чекають заняття з фехтування, стрільби з лука, ковальства, алхімії та інших корисних навичок, гуртові полювання на чудовиськ, дослідження замків, “сюжетні квести” з купою палацових інтриг та зустрічі з відомими персонажами серії — Трісс Меріґольд, Весеміром, Ґюнтером О’Димом та іншими. Щоправда, зважаючи на міжнародний склад учасників, спілкування і навчання у Школі буде винятково англійською.

Упродовж чотирьох днів майбутні відьмаки проживатимуть і харчуватимуться в замку, який на час захду перетворять на максимально автентичне відьмацьке лігво. До того ж, кожен учень отримає власний відьмацький костюм та створеного спеціально для нього персонажа.

Вартість навчання (і пригод) у Школі Відьмаків складає приблизно 15 000 гривень, що покриває проживання в замку, харчування, костюм та послуги тренерів і акторів. Плюс вражень у вас залишитья значно більше, ніж від типової відпустки десь на курорті.

До кінця 2021 організатори запланували 4 з’їзди Школи, проте квитки на перший із них (9-12 вересня) уже розкупили. Наразі залишилися квитки на жовтень у замках Мошна і Чоха.

То як, вирушили б ви у таку Школу відьмаків?

Читайте також

Неочікувано круто — Враження від The Witcher 3: Wild Hunt на Nintendo Switch

The Witcher 3: Wild Hunt

«Відьмака» від Netflix продовжать на четвертий сезон

witcher season 2 header

Секрети і великодні яєчка Третього Відьмака від Nikattica

witcher 3 facts play ua

CDPR випустять нову гру за мотивами «Відьмака» до кінця 2022 року

The Witcher

Netflix розпочав роботу над третім сезоном «Відьмака» [фото]

witcher season 2 header

Польські географи склали мапу світу “Відьмака” з детальним рельєфом

The Witcher 3

То як вам другий сезон “Відьмака” від Netflix?

witcher 2

Old Spice випустить дезодорант із запахом трупа кікімори

Відьмак

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: