Школа відьмаків у Польщі оголошує набір учнів на осінь 2021

Якщо ви практично напам’ять вивчили книжкову серію “Відьмак”, уздовж і впоперек пройшли всі ігри та навіть подивилися серіал від Netflix стільки разів, що у вас уже перестало щеміти серце при перегляді, чому б не піти далі й самому не стати відьмаком? Тим паче, що днями Школа відьмаків у Польщі оголосила про набір учнів на 2021 рік.

Школа відьмаків — це польова рольова гра за мотивами цього всесвіту (до слова, офіційно схвалена CD Projekt RED), яка регулярно проходить у низці польських замків і збирає шанувальників “Відьмака” з усього світу, щоби подарувати їм одну з найяскравіших пригод у житті.

Учнів Школи відьмаків чекають заняття з фехтування, стрільби з лука, ковальства, алхімії та інших корисних навичок, гуртові полювання на чудовиськ, дослідження замків, “сюжетні квести” з купою палацових інтриг та зустрічі з відомими персонажами серії — Трісс Меріґольд, Весеміром, Ґюнтером О’Димом та іншими. Щоправда, зважаючи на міжнародний склад учасників, спілкування і навчання у Школі буде винятково англійською.

Упродовж чотирьох днів майбутні відьмаки проживатимуть і харчуватимуться в замку, який на час захду перетворять на максимально автентичне відьмацьке лігво. До того ж, кожен учень отримає власний відьмацький костюм та створеного спеціально для нього персонажа.

Вартість навчання (і пригод) у Школі Відьмаків складає приблизно 15 000 гривень, що покриває проживання в замку, харчування, костюм та послуги тренерів і акторів. Плюс вражень у вас залишитья значно більше, ніж від типової відпустки десь на курорті.

До кінця 2021 організатори запланували 4 з’їзди Школи, проте квитки на перший із них (9-12 вересня) уже розкупили. Наразі залишилися квитки на жовтень у замках Мошна і Чоха.

То як, вирушили б ви у таку Школу відьмаків?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

«Відьмак: Старий світ» — розпаковка нової настільної гри. Що всередині коробки, яку оцінюють майже у 1000$? (Good Game – Настільні ігри)

image 2023 11 07 19 13 41

Анджей Сапковський намагався врятувати серіал «Відьмак» від Netflix

Анджей Сапковський

Capcom продемонструвала тизер Dragon’s Dogma 2 і анонсувала перезентацію гри

Dragon's Dogma 2