Шостий “Сам удома” нарешті не розчарує. Можливо…

Якщо весь цей час вам не вистачало Маколея Калкіна, то скоро на вашій вулиці точно буде свято: актор, який цьогоріч вперше став батьком, повернеться до франшизи “Сам удома” і це ще не всі гарні новини. Новий, шостий фільм франшизи стане першим за 29 років у якому ми знов побачимо Кевіна МакКаллістера, якщо не рахувати рекламний ролік 2018 року від Google (а також неофіційні появи персонажа у веб-серіалі :Dryvers, які все одно зіграв Калкін). Окрім Калкіна до ролі старшого брата Базза повернеться також актор Девін Ретрей. Можливі й ще сюрпризи, адже Disney та 20th Century Studios (які вже давно не Fox) не поскупилися на новий фільм. За одну тільки появу Калкіна у цьому фільмі вони з готовністю заплатили $2,5 мільйони. Звісно ж, головним героем фільму все одно буде не він, проте і тут є сенс очікувати чогось хорошого: дитину-протагоніста Макса Мерсера зіграє талановитий Арчі Єйтс, відомий глядачеві за роллю Йоркі у фільми Тайки Вайтіті “Кролик Джоджо” (Jojo Rabbit).

Називатись фільм буде складним для перекладу каламбуром Home Sweet Home Alone (що приблизно можна перекласти як “Добре вдома, а самому вдома —  краще”), а вийде він прямо на сервіс Disney+ 12 листопада.

Втім, побачити Калкіна у відносно великій кількості глядач зможе вже 25 серпня, коли стартує 10-й ювілейний сезон серіалу “Американська історія жахів” (American Horror Story), де актор опинився у основному акторському складі. Без відсилок до “Самого удома” і тут, вочевидь, не обійшлося, адже в одному з кадрів першого повноцінного трейлера персонаж Калкіна на ім’я Міккі вештається якимсь домом у передмістті з ломом-гвоздодером, зовсім як “Мокрі бандити”. Невже колишнього Кевіна самого очікує потрапляння у пастки? Дізнаємося вже незабаром.

Читайте також

Disney Dreamlight Valley. Ферма з фансервісним добривом (Перші враження)

Disney Dreamlight Valley

Disney анонсував візуальну новелу у всесвіті Трон

Tron: Identity

Офіційно шедевр: “ВОЛЛ-І” від Pixar потрапив до Criterion Collection

WALL-E

No Man’s Sky від Disney: вийшов трейлер мультика «Незвичайний світ»

Strange World

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Анонсовано Disney Dreamlight Valley — симулятор життя із героями улюблених мультфільмів

Disney Dreamlight Valley

Скрет врешті зʼїв свій жолудь: Студія-творець «Льодовикового періоду» закрилася

Льодовиковий період

Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

batman

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: