Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

Напередодні Дня усіх святих, World of Tanks для ПК накриє «Темний фронт». Кожен учасник події стане членом Сутінкового загону з особливою місією: очистити світ танків від помішаних машин і зібрати якомога більше надприродньої енергії, об’єднавшись у взводи з 5 людей. Нова ігрова подія доповнить гру особливими бойовими завданнями, сетингом у стилі Хеловіну, можливістю відроджуватися на полі бою, прикрашеним ангаром та безбашеними боями у PvE-режимі.

Для виконання місії «Темний фронт», гравцям нададуть танк МТ-Ревенант — усім знайомий МТ-25, що технічно та візуально модернізували для відповідності Хеловін-сезону. Отримавши фатальну шкоду від противника, він не відправляється до ангару, а відроджується прямо на полі бою.

В умовах «Темного фронту», танк гравця може змінювати свої характеристики під впливом аномалій — бойового модифікатора, що активується без будь-яких попереджень.

Кожен день бої на «Темному фронті» приноситимуть гравцям нові завдання. За їх виконання на учасників події чекають кредити, додатковий досвід, унікальний стиль, а також можлиівсть підвищити свій рівень бонусів. Поспішайте, адже «Темний фронт» протримається у World of Tanks на ПК до 4 листопада.

Читайте також

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Pagan Online

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

World of Warships отримала нагороду YouTube Ad of the Year

World of Warships

Wargaming придбала Edge Case Games

Fractured Space

World of Tanks завоювала четверту нагороду Golden Joystick

World of Tanks

Популярне