Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

Напередодні Дня усіх святих, World of Tanks для ПК накриє «Темний фронт». Кожен учасник події стане членом Сутінкового загону з особливою місією: очистити світ танків від помішаних машин і зібрати якомога більше надприродньої енергії, об’єднавшись у взводи з 5 людей. Нова ігрова подія доповнить гру особливими бойовими завданнями, сетингом у стилі Хеловіну, можливістю відроджуватися на полі бою, прикрашеним ангаром та безбашеними боями у PvE-режимі.

Для виконання місії «Темний фронт», гравцям нададуть танк МТ-Ревенант — усім знайомий МТ-25, що технічно та візуально модернізували для відповідності Хеловін-сезону. Отримавши фатальну шкоду від противника, він не відправляється до ангару, а відроджується прямо на полі бою.

В умовах «Темного фронту», танк гравця може змінювати свої характеристики під впливом аномалій — бойового модифікатора, що активується без будь-яких попереджень.

Кожен день бої на «Темному фронті» приноситимуть гравцям нові завдання. За їх виконання на учасників події чекають кредити, додатковий досвід, унікальний стиль, а також можлиівсть підвищити свій рівень бонусів. Поспішайте, адже «Темний фронт» протримається у World of Tanks на ПК до 4 листопада.

Читайте також

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

Популярне