«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

Святкування 10-річного ювілею World of Tanks нарощує оберти. Тільки з 17 по 24 червня в спеціальному PvP-режимі буде доступна унікальна надпотужна САУ X рівня, пограти на якій давно хотіли багато «танкісти»: Sturmpanzer VI Sturmtiger. Також в III Акті святкування на гравців чекають нові ювілейні бойові завдання та унікальний 3D-стиль в якості нагороди.

Над тим, аби додати в World of Tanks «Штурмтигр», розробники всерйоз замислювалися аж до 2015 року. Але штурмова САУ, озброєна 380-мм реактивним бомбометом, погано вписувалася в дерево досліджень і в ігровий баланс. «Танкісти» все одно продовжували наполегливо просити ввести Sturmpanzer VI в гру, і команда знайшла рішення. Нехай «Штурмтигр» й «імба», і нехай схожої техніки в World of Tanks немає, для цієї машини все одно можна знайти місце в «танках» – в режимі, де ці САУ будуть битися один з одним.

“Штурмтигр” – дуже цікава сторінка в історії бронетехніки, – говорить Дмитро Трофімов, гейм-дизайнер World of Tanks. – Саме через унікальність цієї машини нам не вдавалося інтегрувати її до гри всі ці роки. Броня Sturmpanzer VI – це VI або VII рівень, але ось калібр гармати … це щось. 380 мм означає відрив від другого місця в 140 мм.

Бої на «Штурмтигр» в спеціальному PvP-режимі з командами з 10 гравців кожна розгорнуться на карті «Северогорськ». Її застали гравці, які долучилися до World of Tanks в 2014 році або раніше. Легендарні (але цілком реальні і такі, що брали участь в бойових діях) Sturmpanzer VI можуть здивувати знавців бойової техніки своєю рухливістю. Але це єдина поступка потребам геймплея: знаменита вогнева міць «Штурмтигр» передана в повній мірі. 3000 шкоди фугасним снарядом і 7000 кумулятивним – на подібне не здатна жодна машина X рівня.

Приручити найнебезпечнішого хижака породи сталевих котячих можна буде тільки на один тиждень. Дізнайтеся більше про Акт III святкування ювілею World of Tanks за посиланням.

Читайте також

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Перший внутрішньоігровий «Танковий фестиваль» World of Tanks