«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

Святкування 10-річного ювілею World of Tanks нарощує оберти. Тільки з 17 по 24 червня в спеціальному PvP-режимі буде доступна унікальна надпотужна САУ X рівня, пограти на якій давно хотіли багато «танкісти»: Sturmpanzer VI Sturmtiger. Також в III Акті святкування на гравців чекають нові ювілейні бойові завдання та унікальний 3D-стиль в якості нагороди.

Над тим, аби додати в World of Tanks «Штурмтигр», розробники всерйоз замислювалися аж до 2015 року. Але штурмова САУ, озброєна 380-мм реактивним бомбометом, погано вписувалася в дерево досліджень і в ігровий баланс. «Танкісти» все одно продовжували наполегливо просити ввести Sturmpanzer VI в гру, і команда знайшла рішення. Нехай «Штурмтигр» й «імба», і нехай схожої техніки в World of Tanks немає, для цієї машини все одно можна знайти місце в «танках» – в режимі, де ці САУ будуть битися один з одним.

“Штурмтигр” – дуже цікава сторінка в історії бронетехніки, – говорить Дмитро Трофімов, гейм-дизайнер World of Tanks. – Саме через унікальність цієї машини нам не вдавалося інтегрувати її до гри всі ці роки. Броня Sturmpanzer VI – це VI або VII рівень, але ось калібр гармати … це щось. 380 мм означає відрив від другого місця в 140 мм.

Бої на «Штурмтигр» в спеціальному PvP-режимі з командами з 10 гравців кожна розгорнуться на карті «Северогорськ». Її застали гравці, які долучилися до World of Tanks в 2014 році або раніше. Легендарні (але цілком реальні і такі, що брали участь в бойових діях) Sturmpanzer VI можуть здивувати знавців бойової техніки своєю рухливістю. Але це єдина поступка потребам геймплея: знаменита вогнева міць «Штурмтигр» передана в повній мірі. 3000 шкоди фугасним снарядом і 7000 кумулятивним – на подібне не здатна жодна машина X рівня.

Приручити найнебезпечнішого хижака породи сталевих котячих можна буде тільки на один тиждень. Дізнайтеся більше про Акт III святкування ювілею World of Tanks за посиланням.

Читайте також

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

Популярне