PlayUA

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine

Автор: PlayUA
Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine

Наступне відео

Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

Maxxter TEO MAX

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine

Автор: PlayUA @playua

Знаєте скільки Comic Con’ів потрібно, щоб зробити українців щасливими? Щонайменше один. І, ви не повірите, Comic Con Ukraine відбудеться зовсім скоро, а саме 22-23 вересня. Знаєте хто на нього приїде? PlayUA! І цього разу ми будемо не з порожніми руками. Точніше не лише з мікрофоном і камерою, а ВЛАСНИМ стендом. “І що з того?” — запитаєте ви.

Завітавши до нас, на вас чекатимуть:

  • Ігрова зона. Якщо твій комп’ютер ричить наче амурський тигр від запуску браузера, тоді у тебе буде змога пограти у найсвіжіші ігри на нашому стенді.
  • Інтерв’ю з іменитими гостями. В Україні немало організацій та відомих людей, яких вам буде цікаво послухати. Очікуйте цікаві інтерв’ю скоро.
  • Розіграші та конкурси. Призів реально багато, тому розігрувати їх ми будемо не лише безпосередньо на стенді PlayUA, а й у соціальних мережах. Підписуйтеся на наші сторінки у Facebook, Youtube, Twitter, Twitch та Instagram, щоб першим дізнаватися про нові конкурси. За все надане добро низький поклін HyperX, Na’Vi, Зона51, Кіноманія, Warner Bros., Red Bull, Ideo-Grafika, Acer, DXRacer і цей список продовжує розширюватися.
  • Гора контенту, яку ми підготуємо спеціально для Comic Con Ukraine.
  • Спідран Need For Speed: Carbon. Декілька годин гри важко назвати швидкісним проходженням, проте саме стільки часу наразі потрібно просидіти на стільці, щоб встановити світовий рекорд.
  • Міні-турнір з Mortal Kombat. Тут все дуже просто: приходиш, реєструєшся, чекаєш вказаного часу, виграєш, забираєш цінні призи.
  • Багато інших цікавинок.

Пам’ятайте, Comic Con — це не лише ігри. Окрім PlayUA, там ще можна буде зустріти відомих особистостей, пограти в найкрутіші настільні забавки, надибати цікаві комікси, подивитися на косплей… Багато косплею… Дуууууууже багато косплею.

Придбати квитки ви можете за посиланням.

Що ж, зустрінемося з вами 22 та 23 вересня у столиці України, на арт-заводі “Платформа”. Приходьте, розповідайте друзям, отримуйте задоволення від побаченого!

HyperX  Na'Vi  3ona51    Warner Bros.   Kinomania   Ideo-Grafika   DXRacer Logo   Acer Logo   Red Bull Logo

Comic Con Ukraine 2018 | Інші матеріали

Останні відео

Стрім закритої альфи Сall of Duty: Black Ops Cold War

Ubisoft Forward у виконанні PlayUA

Immortals Fenyx Rising

Стрім NBA 2K21

NBA 2K21

Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

Maxxter TEO MAX

Стрім Tell Me Why

Стрім Wasteland 3

Війна Epic та Apple (ч.2), Gotham Knights, Hitman III, Suicide Squad — PlayNews

Gotham Knights

Релізний стрім Battletoads

Популярне