PlayUA

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine

Автор: PlayUA
Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine

Наступне відео

[GMV] Sea of Thieves — We Shall Sail Together

Sea of Thieves

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine

Автор: PlayUA @playua

Знаєте скільки Comic Con’ів потрібно, щоб зробити українців щасливими? Щонайменше один. І, ви не повірите, Comic Con Ukraine відбудеться зовсім скоро, а саме 22-23 вересня. Знаєте хто на нього приїде? PlayUA! І цього разу ми будемо не з порожніми руками. Точніше не лише з мікрофоном і камерою, а ВЛАСНИМ стендом. “І що з того?” — запитаєте ви.

Завітавши до нас, на вас чекатимуть:

  • Ігрова зона. Якщо твій комп’ютер ричить наче амурський тигр від запуску браузера, тоді у тебе буде змога пограти у найсвіжіші ігри на нашому стенді.
  • Інтерв’ю з іменитими гостями. В Україні немало організацій та відомих людей, яких вам буде цікаво послухати. Очікуйте цікаві інтерв’ю скоро.
  • Розіграші та конкурси. Призів реально багато, тому розігрувати їх ми будемо не лише безпосередньо на стенді PlayUA, а й у соціальних мережах. Підписуйтеся на наші сторінки у Facebook, Youtube, Twitter, Twitch та Instagram, щоб першим дізнаватися про нові конкурси. За все надане добро низький поклін HyperX, Na’Vi, Зона51, Кіноманія, Warner Bros., Red Bull, Ideo-Grafika, Acer, DXRacer і цей список продовжує розширюватися.
  • Гора контенту, яку ми підготуємо спеціально для Comic Con Ukraine.
  • Спідран Need For Speed: Carbon. Декілька годин гри важко назвати швидкісним проходженням, проте саме стільки часу наразі потрібно просидіти на стільці, щоб встановити світовий рекорд.
  • Міні-турнір з Mortal Kombat. Тут все дуже просто: приходиш, реєструєшся, чекаєш вказаного часу, виграєш, забираєш цінні призи.
  • Багато інших цікавинок.

Пам’ятайте, Comic Con — це не лише ігри. Окрім PlayUA, там ще можна буде зустріти відомих особистостей, пограти в найкрутіші настільні забавки, надибати цікаві комікси, подивитися на косплей… Багато косплею… Дуууууууже багато косплею.

Придбати квитки ви можете за посиланням.

Що ж, зустрінемося з вами 22 та 23 вересня у столиці України, на арт-заводі “Платформа”. Приходьте, розповідайте друзям, отримуйте задоволення від побаченого!

HyperX  Na'Vi  3ona51    Warner Bros.   Kinomania   Ideo-Grafika   DXRacer Logo   Acer Logo   Red Bull Logo

Comic Con Ukraine 2018 | Інші матеріали

Останні відео

[GMV] Sea of Thieves — We Shall Sail Together

Sea of Thieves

Nintendo E3 за версією PlayUA

Square Enix E3 за версією PlayUA

Ubisoft E3 за версією PlayUA

PC Gaming Show за версією PlayUA

Devolver Digital за версією PlayUA

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Lenovo Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Lenovo Україна

Популярне