Sackboy: A Big Adventure

Сімейна пригода. Огляд Sackboy: A Big Adventure

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Секбой за час свого існування в світах LittleBigPlanet став справжньою зіркою PlayStation. Його “Велика пригода” — це ще один крок до популяризації цього милого і дуже привабливого персонажа. І тут варто підкреслити, що нова гра — це щось більше, ніж просто аркада за участю в’язаного героя.

До пригод

Ми зустрічаємо нашого героя в його рідному містечку Лам, де він прекрасно проводить час у компанії друзів. Але раптово на вечірку приходить лиходій Векс, який викрадає жителів, перетворюючи їх на своїх рабів, і тільки Секбой встигає врятуватися від сумної долі на ракеті. Тепер юному персонажу належить відвідати кілька світів, в кожному кинути Вексові виклик і врятувати друзів.

Гра пропонує вам різноманітний набір рівнів та ситуацій. Будуть тут і прості платформові головоломки, і складні пальцеламні секції, наповнені масою пасток, ворогів і руйнівного оточення. В одному місці ви тікаєте від гігантського Йеті, намагаючись пробігти складний етап на час, в іншому їдете на швидкісний вагонетці, ухиляючись від атак ворогів і вибухових болтів, які падають з неба, а в третьому вам належить керувати платформами, уникаючи противників, що летять назустріч.

Фішки DualSense гра майже не використовує, але все ж упродовж гри можна відчути специфічну вібрацію контролера.

На початку гри Секбой володіє обмеженим набором можливостей. Ви можете стрибати, бити ворогів, витягати руками платформи або хапати за хвіст небезпечних супротивників. І усе. Але поступово ваш арсенал зросте, і ось ви вже отримуєте бумеранг для знищення перешкод, летючі чоботи і гак для швидких переміщень.

При цьому деякі етапи призначені тільки для кооперативного проходження, тому вам буде конче потрібен друг, або ще хтось, котрий допоможе подолати ці рівні. Тому запрошуйте до себе друзів і грайте за одною консоллю, адже мережева гра тут не передбачена.

На всіх етапах герой повинен зібрати максимум захованих синіх сфер, які просто необхідні для того, щоби пройти один ігровий світ і перейти до наступного. На першому етапі синіх сфер буде потрібно 20 штук, на другому — вже 50 тощо.

Причому іноді вам доведеться повертатися на вже пройдені рівні, щоб знайти заховані сфери, оскільки без достатньої кількості ви не зможете рухатися далі.

Костюмчики

Секбоя можна кастомізувати.  Крім одержуваних за виконання завдань предметів, ви можете прикупити нові костюми в магазині Зом-Зом. Причому гра дозволяє використовувати як готові варіації, так і змішувати кілька різних стилів для створення максимально унікальних образів. З іншого боку, в грі немає окремого редактора, що можна вважати невеликим, але мінусом.

Графічно Sackboy: A Big Adventure виглядає мило. Персонажі відмінно промальовані, рівні яскраві та мають багато мультиплікаційних заставок. Це один з найкрасивіших платформерів, що я бачив за останній час.

Sackboy: A Big Adventure — це прекрасний сімейний платформер, котрий пропонує дійсно цікавий, насичений контентом і неординарними рішеннями світ.

83

Відмінно

Вдалося

  • Графічна складова
  • Різноманіття рівнів

Не вдалося

  • Потреба збирати сині сфери, щоби рухатись далі по сюжету
  • Примусовий кооператив на деяких рівнях

Жанри

Компанії

Платформи

Останні огляди

ОРА-ОРА-ОРА-ОРА-ОРА! — Огляд JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R

73

Автор: Лук'янчук Орест

Jojo

Культове поєднання — Огляд Cult of the Lamb

80

Автор: Владислав Папідоха

Cult of the Lamb

Але він перетвориться в зірку. Огляд фільму «Їжак Сонік 2»

Автор: Микола Єрьомін

Їжак Сонік 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

COTY — Огляд Stray

83

Автор: Владислав Папідоха

Stray

Найкраще цього року! Огляд аніме «Сім’я шпигуна»

Автор: Дмитро Джугалик

spy x family

Прогулянки Нью-Йорком у пошуках самоствердження. Огляд фільму «Морбіус»

Автор: Микола Єрьомін

Джаред Лето

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 07: Resident Evil Zero (2002)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil Zero

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: