Sackboy: A Big Adventure

Сімейна пригода. Огляд Sackboy: A Big Adventure

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Секбой за час свого існування в світах LittleBigPlanet став справжньою зіркою PlayStation. Його “Велика пригода” — це ще один крок до популяризації цього милого і дуже привабливого персонажа. І тут варто підкреслити, що нова гра — це щось більше, ніж просто аркада за участю в’язаного героя.

До пригод

Ми зустрічаємо нашого героя в його рідному містечку Лам, де він прекрасно проводить час у компанії друзів. Але раптово на вечірку приходить лиходій Векс, який викрадає жителів, перетворюючи їх на своїх рабів, і тільки Секбой встигає врятуватися від сумної долі на ракеті. Тепер юному персонажу належить відвідати кілька світів, в кожному кинути Вексові виклик і врятувати друзів.

Гра пропонує вам різноманітний набір рівнів та ситуацій. Будуть тут і прості платформові головоломки, і складні пальцеламні секції, наповнені масою пасток, ворогів і руйнівного оточення. В одному місці ви тікаєте від гігантського Йеті, намагаючись пробігти складний етап на час, в іншому їдете на швидкісний вагонетці, ухиляючись від атак ворогів і вибухових болтів, які падають з неба, а в третьому вам належить керувати платформами, уникаючи противників, що летять назустріч.

Фішки DualSense гра майже не використовує, але все ж упродовж гри можна відчути специфічну вібрацію контролера.

На початку гри Секбой володіє обмеженим набором можливостей. Ви можете стрибати, бити ворогів, витягати руками платформи або хапати за хвіст небезпечних супротивників. І усе. Але поступово ваш арсенал зросте, і ось ви вже отримуєте бумеранг для знищення перешкод, летючі чоботи і гак для швидких переміщень.

При цьому деякі етапи призначені тільки для кооперативного проходження, тому вам буде конче потрібен друг, або ще хтось, котрий допоможе подолати ці рівні. Тому запрошуйте до себе друзів і грайте за одною консоллю, адже мережева гра тут не передбачена.

На всіх етапах герой повинен зібрати максимум захованих синіх сфер, які просто необхідні для того, щоби пройти один ігровий світ і перейти до наступного. На першому етапі синіх сфер буде потрібно 20 штук, на другому — вже 50 тощо.

Причому іноді вам доведеться повертатися на вже пройдені рівні, щоб знайти заховані сфери, оскільки без достатньої кількості ви не зможете рухатися далі.

Костюмчики

Секбоя можна кастомізувати.  Крім одержуваних за виконання завдань предметів, ви можете прикупити нові костюми в магазині Зом-Зом. Причому гра дозволяє використовувати як готові варіації, так і змішувати кілька різних стилів для створення максимально унікальних образів. З іншого боку, в грі немає окремого редактора, що можна вважати невеликим, але мінусом.

Графічно Sackboy: A Big Adventure виглядає мило. Персонажі відмінно промальовані, рівні яскраві та мають багато мультиплікаційних заставок. Це один з найкрасивіших платформерів, що я бачив за останній час.

Sackboy: A Big Adventure — це прекрасний сімейний платформер, котрий пропонує дійсно цікавий, насичений контентом і неординарними рішеннями світ.

83

Відмінно

Вдалося

  • Графічна складова
  • Різноманіття рівнів

Не вдалося

  • Потреба збирати сині сфери, щоби рухатись далі по сюжету
  • Примусовий кооператив на деяких рівнях

Жанри

Компанії

Платформи

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Справа життя і смерті. Огляд Banishers: Ghosts of New Eden

73

Автор: Володимир Вітовський

Banishers: Ghosts of New Eden

Вдала історія з елементами ігросервісу — Огляд Suicide Squad: Kill the Justice League

64

Автор: Владислав Папідоха

suicide squad: kill the justice league

Найгірше, що сталося з Людиною-павуком. Огляд фільму «Мадам Павутина»

Автор: Андрій Присяжний

madam webb

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Автор: Малютенко Михайло

Топ 10

Дистильована ностальгія. Ретроспектива DuckTales: Remastered

Автор: Андрій Нагорний

DuckTales: Remastered

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV (UM.HX2EE.V23)

Автор: Володимир Бортюк

Універсальний інструмент — Огляд монітора Acer Nitro XV272UV3 + РОЗІГРАШ

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

91

Автор: Володимир Вітовський

Prince of Persia: The Lost Crown

Баланс у всьому — Огляд настілки «Майстерня»

Автор: Малютенко Михайло

Майстерня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: