Скандал перед турніром з Counter-Strike: GO

Незабаром розпочнеться Dreamhack Winter 2014, а однією із подій на фестивалі буде турнір з Counter-Strike: GO із призовим фондом у чверть мільйона американських доларів. А на днях, як розповідають PCGamer, зі змагань було дискваліфіковано дві команди Titan і Epsilon через використання чітів їхніми гравцями: Говіком  KQLY Товмассіаном (Hovik Tovmassian) та Ґордоном Sf Ґірі (Gordon Giry) відповідно. Ще один професіонал CS:GO Саймон smn Бек  (Simon Beck)  теж „спікся“. Усім трьом VAC (Valve Anti-Cheat) вліпив бан за використання чітів через допоміжну програмку, якою користуються більшість про-гравців для підбору відповідних матчів, тобто ESEA.

kqlyНелегальну програму важко помітити, бо вона не має жодних візуальних ефектів, а сама трішки покращує прицільність. Але все ж… Очевидно першим попався smn. Після чого Valve випустили доповнення до VAC, щоб помічати такі чіти. Сам поганець сказав, що більш як 40% професійних гравців використовують чіти. KQLY ж розкаявся і зізнався, що грає нечесно лише тиждень (а доведи тепер).

Такий епізод обурив спільноту CS:GO і розпочав щось на кшталт гоніння за відьмами. А самі команди Titan і Epsilon обурені колективним покаранням (а слід було краще виховувати учасників).8c043d5e2b83b0ae7cea64d350600ae2

Організатори турніру обіцяють жорсткий контроль команд-учасників, серед яких: NiP-Gaming, Fnatic, Team Dignitas, Virtus.Pro, Cloud 9 і Na’Vi, а також 10 (а до цього мало бути 8) команд, що проходитимуть відбіркові тури.

Запам’ятай же, український ґеймере, злодіяння рано чи пізно буде покаране, а використання чітів у рівному двобої доводить лише твою нікчемність!

 

Читайте також

Неочікувані результати: Підсумки шостого ігрового дня DPC 2021/2022

Nigma Galaxy

Легкий старт для Team Liquid: Підсумки другого дня DPC 2021/2022

Team Liquid

Несподівані поразки — Результати першого дня DPC 2021/2022 у першому дивізіоні серед команд Західної Європи

Dreamhack Dreamleague

MOUZ NXT стали переможцями другого сезону WePlay Academy League… знову

MOYO проведе найбільший аматорський кібертурнір з Dota 2

Dota 2

Дивіться фінал PGL Major Stockholm 2021 українською!

PGL Major Stockholm 2021

Починається україномовна трансляція PGL Major Stockholm 2021 — головного турніру року з CS:GO

PGL Major Stockholm 2021

Операція CS:GO випередила всіх у тижневому чарті Steam

Counter-Strike:Global Offensive

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: