Скандал перед турніром з Counter-Strike: GO

Незабаром розпочнеться Dreamhack Winter 2014, а однією із подій на фестивалі буде турнір з Counter-Strike: GO із призовим фондом у чверть мільйона американських доларів. А на днях, як розповідають PCGamer, зі змагань було дискваліфіковано дві команди Titan і Epsilon через використання чітів їхніми гравцями: Говіком  KQLY Товмассіаном (Hovik Tovmassian) та Ґордоном Sf Ґірі (Gordon Giry) відповідно. Ще один професіонал CS:GO Саймон smn Бек  (Simon Beck)  теж „спікся“. Усім трьом VAC (Valve Anti-Cheat) вліпив бан за використання чітів через допоміжну програмку, якою користуються більшість про-гравців для підбору відповідних матчів, тобто ESEA.

kqlyНелегальну програму важко помітити, бо вона не має жодних візуальних ефектів, а сама трішки покращує прицільність. Але все ж… Очевидно першим попався smn. Після чого Valve випустили доповнення до VAC, щоб помічати такі чіти. Сам поганець сказав, що більш як 40% професійних гравців використовують чіти. KQLY ж розкаявся і зізнався, що грає нечесно лише тиждень (а доведи тепер).

Такий епізод обурив спільноту CS:GO і розпочав щось на кшталт гоніння за відьмами. А самі команди Titan і Epsilon обурені колективним покаранням (а слід було краще виховувати учасників).8c043d5e2b83b0ae7cea64d350600ae2

Організатори турніру обіцяють жорсткий контроль команд-учасників, серед яких: NiP-Gaming, Fnatic, Team Dignitas, Virtus.Pro, Cloud 9 і Na’Vi, а також 10 (а до цього мало бути 8) команд, що проходитимуть відбіркові тури.

Запам’ятай же, український ґеймере, злодіяння рано чи пізно буде покаране, а використання чітів у рівному двобої доводить лише твою нікчемність!

 

Читайте також

У Dota 2 з’явиться система Трибуналу, як у CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive позбудеться ботів у змагальному режимі

counter-strike: global offensive, CS:GO

Збірна України зіграє у фіналі Warcraft 3 Nations League

У CS:GO стартувала нова глобальна операція. Не пройшло і року!

CS:GO

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

Новий кіберспортивний клуб Force Arena з’явиться у Львові наступного місяця

Кіберспортивні організації ESL та DreamHack об’єдналися

ESL

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: