Скандали у Blizzard ніяк не вплинули на кількість активних гравців

Репутація Blizzard з кожним днем усе більше летить у прірву, вартість акцій падає (особливо на тлі вчорашніх новин)… але от кількість активних гравців анітрохи не зменшилася. Цьому не завадили ні масові технічні проблеми Diablo II: Resurrected, ні скарги на стан WoW, ні навіть усі нещодавні скандали, після яких спільнота почала масово закликати всіх бойкотувати ігри Blizzard.

Нагадуємо, перший судовий позов стосовно дискримінації жінок у Blizzard було подано у липні — а він уже дав поштовх низці скандалів, які викрили жахіття всередині Blizzard, що там культивувалися понад десятиліття.

І от згідно зібраної статистики, з липня по жовтень щомісячна кількість активних гравців становила (і досі становить) у середньому 26 млн користувачів. Попередній квартал мав аналогічні показники. Інакше кажучи, нуртування різноманітних субстанцій довкола Blizzard (і тепер ще йActivision) вдарило по кишенях інвесторів та працівників, а от реакція звичайних гравців укотре обмежилася лише словами.

Щоправда, якщо подивитися на щомісячну активність у розрізі кількох останніх років, то вона знизилася майже на 20 млн активних гравців — утім, причиною цього є занепад StarCraft II, Heroes of the Storm та зменшення кількості нового контенту для Overwatch.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

2024 02 15 18 08 10 window

Серія Battlefield з’явиться на консолях Nintendo, натякнув CEO Electronic Arts

Battlefield

Джейсон Шраєр анонсував нову книгу — про розквіт і занепад Blizzard Entertainment

activision blizzard

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty

Виживастик від Blizzard мав стати сумішшю Minecraft та Rust — Деталі скасованого проєкту компанії

Blizzard Survival

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: