Skies — наша постап-MMORPG

a6d63899c365d498cbc62ab575263cc3_large

Українська компанія розробників Eforb Gamebox запустила кікстартер-кампанію зі збору коштів для свого нового проекту — MMORPG Skies, який створюється в любому українцям жанрі пост-апокаліпсису.

На початку року ця невеличка команда переїхала з Криму і Луганська до Києва, де зараз більш сприятливі умови для розробки. Та треба розуміти, що будь-який серйозний проект потребує коштів, а відтак Eforb Gamebox вчора запустила кампанію, з метою залучити $350 000 для виходу проекту з альфа-версії. До слова, доступ до неї девелопери обіцяють в день закінчення кампанії, що зустрічається на Kickstarter не часто.

За словами ідейного лідера і провідного ґейм-дизайнера проекту Антона Парамонова, розробка тривала протягом року командою ентузіастів, яка налічує 30 осіб. Особливістю своєї гри хлопці називають книгу Парамонова “Піднебесся” (англ. The Skies), яка була написана кілька років тому. Саме на її основі побудований весь ігровий світ. За словами розробників, ігролад влаштований так, що система реагуватиме на будь-який вчинок гравця.

Беручи до уваги суму, яку хочуть зібрати розробники, можна сказати, що Skies цілком може стати великим проектом з багатим ґеймплеєм. Поживемо — побачимо.

Ігрові ролики альфа-версії і детальніша інформація доступні на Kickstarter, де ви можете суттєво допомогти розробникам, пожертвувавши навіть невеликі кошти. Також радимо відвідувати офіційний сайт гри.

Читайте також

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

З білого кота чорного не зробиш. Огляд Silver Cats

Silver Cats

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

За мотивами шоу “Руйнівники міфів” створять однойменну гру

MythBusters

Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

Українські інді ігри існують (Падон)

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: