SkiLL_UA візьме під своє крило студентський кіберспорт в Україні

Кіберспортивне співтовариство SkiLL_UA, при підтримці LG Electronics та HyperX, створить першу в Україні студентську кіберспортивну лігу по дисципліні Counter-Strike: Global Offensive.

В той  час, коли інтерес до кіберспорту залишається на найвищому рівні, одна з найчисельніших і найбільш активних категорій гравців — хлопців та дівчата від 16 до 25 років — все ще залишаєтсья без власної ліги та постійних кіберспортивних заходів. Кіберспортивне співтовариство SkiLL_UA надасть всім українським студентам змогу розвивати ігрові навички, а також перевірити свої сили у серії турнірів, об’єднаних в одну Українську Студентську Лігу — Ukrainian Students League.

SkiLL_UA, спільно з LG і виробником переферії для ґеймерів HyperX,  при підтримці одеського міського голови, проведе два великих турніри з CS:GO. Відбіркові ігри до першого пройдуть в онлайні у квітні, а фінальна частина відбудеться у травні в Одесі. Другий турнір буде проходити восени: відбіркові в жовтні (онлайн), а фінальна частина в листопаді, також в Одесі. Крім цього, всі бажаючі зможуть прийняти участь в серії щомісячних маленьких оналайн турнірів, які будуть проходити в період з червня по вересень 2019 року.

Формат передбачає, що, за кожен успішний виступ на турнірі, командам будуть начисляти SkiLL Points. Підбивши результати, дві кращі команди з кожної групи від своєї області будуть запрошені на Гранд Фінал, який пройде в Одесі 13-14 січня 2020 року.

Українська Студентська Ліга охоплює всю Україну, територію якої умовно поділили на чотири групи, а саме:

  • Захід: Закарпатська, Чернівецька, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Волинська, Рівненська та Хмельницька області
  • Південь:  Одеська, Миколаївська, Херсонська та Запорізька області, а також АР Крим).
  • Схід: Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська та Полтавська області
  • Центр: Житомирська, Вінницька, Київська, Черкаська, Кіровоградська та Чернігівська області

Долучайтеся і ви, але за одної крихітної умови. Для участі у турнірі вам необхідно бути «діючим» студентом будь-якого вищого навчального закладу України.

Читайте також

Підсумки eSPORTconf Ukraine 2019

eSPORTconf Ukraine 2019

Компанія Acer стала офіційним технічинм партнером турнірів Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League

Acer Predator Logo

SkiLL_UA візьме під своє крило студентський кіберспорт в Україні

Cybersport

eSPORTconf Ukraine 2019: актуально про гроші в кіберспорті

eSPORTconf Ukraine 2019

SKYNET Cyber ​​Zone проведе турнір із Rainbow Six Siege за підтримки UESF

Rainbow Six Siege

WEGAME 5.0: головна подія граючої України святкує перший ювілей

WEGAME 5.0

Українська Кіберспортивна Академія «eSports Academy» відкриває набір у Одесі

esport

DXRacer розпочала співпрацю з Virtus.pro

DXRacer

Популярне