SkiLL_UA візьме під своє крило студентський кіберспорт в Україні

Кіберспортивне співтовариство SkiLL_UA, при підтримці LG Electronics та HyperX, створить першу в Україні студентську кіберспортивну лігу по дисципліні Counter-Strike: Global Offensive.

В той  час, коли інтерес до кіберспорту залишається на найвищому рівні, одна з найчисельніших і найбільш активних категорій гравців — хлопців та дівчата від 16 до 25 років — все ще залишаєтсья без власної ліги та постійних кіберспортивних заходів. Кіберспортивне співтовариство SkiLL_UA надасть всім українським студентам змогу розвивати ігрові навички, а також перевірити свої сили у серії турнірів, об’єднаних в одну Українську Студентську Лігу — Ukrainian Students League.

SkiLL_UA, спільно з LG і виробником переферії для ґеймерів HyperX,  при підтримці одеського міського голови, проведе два великих турніри з CS:GO. Відбіркові ігри до першого пройдуть в онлайні у квітні, а фінальна частина відбудеться у травні в Одесі. Другий турнір буде проходити восени: відбіркові в жовтні (онлайн), а фінальна частина в листопаді, також в Одесі. Крім цього, всі бажаючі зможуть прийняти участь в серії щомісячних маленьких оналайн турнірів, які будуть проходити в період з червня по вересень 2019 року.

Формат передбачає, що, за кожен успішний виступ на турнірі, командам будуть начисляти SkiLL Points. Підбивши результати, дві кращі команди з кожної групи від своєї області будуть запрошені на Гранд Фінал, який пройде в Одесі 13-14 січня 2020 року.

Українська Студентська Ліга охоплює всю Україну, територію якої умовно поділили на чотири групи, а саме:

  • Захід: Закарпатська, Чернівецька, Івано-Франківська, Тернопільська, Львівська, Волинська, Рівненська та Хмельницька області
  • Південь:  Одеська, Миколаївська, Херсонська та Запорізька області, а також АР Крим).
  • Схід: Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська та Полтавська області
  • Центр: Житомирська, Вінницька, Київська, Черкаська, Кіровоградська та Чернігівська області

Долучайтеся і ви, але за одної крихітної умови. Для участі у турнірі вам необхідно бути «діючим» студентом будь-якого вищого навчального закладу України.

Читайте також

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Новий кіберспортивний клуб Force Arena з’явиться у Львові наступного місяця

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Започатковано перший у світі науковий журнал, присвячений кіберспорту та ігровій індустрії

Кіберспорт

У центрі Києва з’явиться кіберспортивна арена

Кіберспорт