«Скін коня у WoW заробив більше, ніж StarCraft 2»: розробник Wings of Liberty про мікротранзакції в іграх

Інді-розробник Джейсон Голл, який колись колись працював у Blizzard, на своєму YouTube-каналі часто ділиться історіями зі своєї кар’єри. І днями увагу спільноти привернула одна з таких відносно давніх історій.

За словами Голла, він два роки важко працював на StarCraft 2: Wings of Liberty, без вихідних і з купою понаднормових, а зрештою гра заробила менше грошей, ніж один скін коня у World of Warcraft.

Ось у цьому й найбільше розчарування. Потім ви питаєте, чому компанії всюди пхають мікроплатежі? Бо йолопи продовжують це все купувати.

Спершу  з відео не до кінця зрозуміло, про який саме скін казав Джейсон. Як виявилося, мова йшла про Celectial Steed , скін 2010 року, який викликав жваву реакцію в сільноті WoW, бо на релізі коштував не 15$, як казав Голл, а 25$. Утім, це не завадило гравцям після старту продажу устворити чергу тривалістю в 7 годин, де зібралося понад 140 000 користувачів.

Для порівняння, StarCraft 2: Wings of Liberty за перших 2 дні продалася накладом у 1,5 млн примірників, а до кінця 2012 року гра перетнула позначку в 6 млн копій. Однак у 2017 році Blizzard зробила гру безкоштовною, тож загальна прибутковість Wings of Liberty, як і коня офіційно є нерозголошеною. Утім, навіть якщо припустити, що виторг у них був приблизно однаковий, розробка гри і створення скіна — це витрати різних калібрів, тож тут навіть думати довго не треба, що з двох виявилося прибутковішим.

Але так, Джейсон Голл укотре зачепив болючу тему, яку ми з вами обговорюємо не перший рік: обурення ґеймерів стосовно засилля мікротранзакцій, бойових перепусток та ігросервісних елементів не матиме сенсу до тих пір, поки інша частка гравців не перестане це все купувати.

*зітхає*

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Diablo IV матиме безкоштовний доступ протягом усього тижня

diablo iv

Embracer Group скасувала 15 ігор і продовжує втрачати гроші

embracer

Braid отримає ремастер на честь 15-річчя… і 15 годин коментарів розробників

braid

Українська художниця перемогла в конкурсі фанартів на Blizzcon 2023

blizzcon art

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Overwatch 2: любов і ненависть

Overwatch 2

В Diablo IV можна зіграти абсолютно безкоштовно

diablo 4 lilith 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: