Скоро у Red Dead Redemption 2 з’являться класи

Наступного тижня світ побачить нове оновлення Red Dead Redemption 2 Online, яке принесе у гру три спеціалізації: головоріза, торговця та збирача.

Головорізи вистежуватимуть та усуватимуть NPC-злочинців, замовлення на яких ви зможете знайти на станціях, у поштових відділеннях та інших місцях. Згодом у вас з’явиться можливість полювати на інших гравців.

Гра за Торговця цілком зрозуміла — вам доведеться торгувати. А товар для збуту — м’ясо, хутро тощо — вам на початках слід здобувати самостійно. Це вже потім, набравшись досвіду і стартового капіталу, ви зможете переганяти цілі вози, набиті добром, перетворюючи свій табір на успішне “підприємство”.

Якщо ж ви хочете досліджувати світ у пошуках цінних предметів, тоді для вас теж є роль – Збирач. Завдяки цій спеціалізації ви отримаєте можливість переносити більше предметів, збирати трави, не покидаючи сідла вашого скакуна, металодетектор, а також здібність, яка дає вам змогу знаходити закопані скарби.

Rockstar запевняє, що залежно від вашого вибору, на вас чекають унікальні ґеймплейні складові та індивідуальні переваги для кожної спеціалізації. До всього, ніхто не заборонить вам розвивати всі професії одночасно. А от щоб досягти максимального 20-го рівня спеціалізації, вам потрібно буде виконати всі активності, напряму пов’язані з вашим фахом.

Читайте також

Свято наближається в Red Dead Online! Готові до подарунків?

Red Dead Online

Red Dead Redemption 2 у Steam, дочекались!

Нова GTA не за горами?

grand theft auto series

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

Попереднє замовлення Red Dead Redemption 2 тепер доступне у Epic Games Store

Red Dead Redemption 2: системні вимоги та особливості PC-версії

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 5 листопада

Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Популярне