Скоро вийде рятівне оновлення Ghost Recon: Breakpoint

Не дивлячись на невдалий реліз Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint, розробники не планують закидати проект і намагаються врятувати його за допомогою оновлень. Одне з таких вийде вже зовсім скоро – 24 березня і додасть у гру режим під назвою “Справжній привид“.

У новому режимі гравцям дадуть можливість налаштувати гру індивідуально під себе. Також будуть доступні готові набори налаштувань. Ось деякі речі, які ви зможете змінити:

Режим гри:

  • Звичайний — це Ghost Recon: Breakpoint у початковому вигляді. Тут і досі будуть рівні спорядження та ранги здобичі.
  • Глибоке занурення — у цьому режимі немає рівнів спорядження та рангів здобичі.
  • Свій стиль — тут ви зможете налаштувати ігровий процес як вам подобається, налаштувавши реалістичні трофеї, кількість видів основної зброї, втрату набоїв при перезаряджені, та багато чого іншого.

Вибір складності:

  • Вороги — тут залишилися доступними ті ж самі чотири рівні складності, від яких залежить наскільки розумні супротивники будуть у грі.
  • Тактика — також вибір складають чотири рівні складності, від яких залежить кількість комірок для основної зброї, кількість бинтів, тощо.

Регулювати безліч параметрів гравці зможуть у будь-який момент, що забезпечить можливість експериментувати з різними налаштуваннями.

Також в Ubisoft зауважили, що ви зможете грати у загоні з друзями не зважаючи на їх налаштування. Ваші параметри не будуть переходити на напарника та навпаки. Усі зміни будуть збережені індивідуально для кожного, і ви спокійно гратимете разом.

Окрім “Справжнього привида” у прийдешньому оновлені додадуть новий клас персонажа — “Інженер”, який носить багато вибухівки, використовує гранатомет та наносить підвищену шкоду за допомогою дронів. Також додадуть другий епізод сюжетної кампанії, нові локації та багато інших більш дрібних змін.

Читайте також

Автори Ghost Recon Breakpoint розкрили подробиці прийдешніх оновлень

Ghost Recon Breakpoint

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Ubisoft готує фільм про оглядачку відеоігор із суперсилою

Ubisoft

Встигніть забрати оригінальну XIII у GOG безкоштовно та назавжди

XIII

Сценарист Assassin’s Creed Valhalla покидає Ubisoft

Дербі МакДевітт

У Steam триває розпродаж ігор від Ubisoft

Assassin's Creed Origins

Оприлюднено досягнення з рімейку Prince of Persia: The Sands of Time

DLC про міфологію Сходу для Immortals Fenyx Rising вийде за два тижні

Immortals Fenyx Rising

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: