Skull and Bones ще не вийшла, а Ubisoft уже готується повертати за неї гроші

Після першого ігроладного показу Skull and Bones багатьом гравцям здалася free-to-play грою, але ні — це платний преміум-продукт, вартістю в 70 доларів (з поправкою на регіональну ціну). Спільноту дещо збентежив такий солідний цінник, бо наразі не зрозуміло, чим гра його виправдовуватиме.

Не розуміють цього і в Ubisoft, тому видавець розмістив на промо-сторінках гри в мережі ось такий банер.

Саме так, можливість повернути гроші за передзамовлення Ubisoft подає як перевагу гри. Власне, вперше про це було тихцем згадано ще в блогозаписі на офіційному сайті видавця, зробленому в день презентації Skulls and Bones, але там це подано просто як додаткову інформацію. Минає місяць — і тепер це одна з ключових особливостей передзамовлення.

Взагалі, сам факт такої комунікації є досить дивним, бо відшкодування покупки (як після, так і до релізу) — це безумовне право будь-якого покупця, про яке розробники й видавці зазвичай не нагадують. По-перше, це інформація рівня «сонце світить». По-друге, відшкодування — це процес, який завжди ініціює покупець, тому видавець тут узагалі ні до чого, аж поки не станеться той-таки запит, це банально не його справа. Ну а по-третє, якщо видавець так часто це згадує, то він підсвідомо готує покупців до того, що не просто можна, а треба буде повертати гроші за гру.

До того ж, зверніть увагу, що ця комунікація почалася на тому етапі, коли до релізу гри нам ще будуть її неодноразово показувати. Якщо зазвичай рекламна кампанія має бути побудована таким чином, щоби від моменту відкриття передзамовлень до релізу переконувати замовників, що все круто (навіть якщо насправді там не буде половини з показаного, а те, що лишилося — криве, косе і забаґоване по самі підколінки), Ubisoft навпаки немовби готується до того, що наступні презентації, трейлери, бета-тести —  коротше, всі заплановані штуки до 8 листопада — розчарують потенційних гравців і переконають їх скасувати передзамовлення.

Якщо сама Ubisoft аж так не вірить у Skull and Bones, то як це зможуть зробити звичайні гравці?

Читайте також

До мережі потрапила інформація про неанонсоване DLC для Far Cry 6

Far Cry 6

(Невтішні) підсумки Ubisoft Forward

assassins creed mirage

Ubisoft змінила умови припинення підтримки старих ігор

Ubisoft

🤯 Як Far Cry 2 випередила свій час та що із нею НЕ так (Таємна кімната)

far cry 2 українською

Вийшла нова Prince of Persia. Але є нюанс…

Prince of Persia Escape 2

«Там нема що робити»: розробник Skull and Bones занепокоєний станом гри

skull and bones

Скандальний творчий директор Assassin’s Creed тепер працює у Tencent

Ashraf Ismail

Чутки: У Immortals Fenyx Rising буде спін-оф з полінезійською тематикою

Immortals Fenyx Rising

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: