Skull and Bones ще не вийшла, а Ubisoft уже готується повертати за неї гроші

Після першого ігроладного показу Skull and Bones багатьом гравцям здалася free-to-play грою, але ні — це платний преміум-продукт, вартістю в 70 доларів (з поправкою на регіональну ціну). Спільноту дещо збентежив такий солідний цінник, бо наразі не зрозуміло, чим гра його виправдовуватиме.

Не розуміють цього і в Ubisoft, тому видавець розмістив на промо-сторінках гри в мережі ось такий банер.

Саме так, можливість повернути гроші за передзамовлення Ubisoft подає як перевагу гри. Власне, вперше про це було тихцем згадано ще в блогозаписі на офіційному сайті видавця, зробленому в день презентації Skulls and Bones, але там це подано просто як додаткову інформацію. Минає місяць — і тепер це одна з ключових особливостей передзамовлення.

Взагалі, сам факт такої комунікації є досить дивним, бо відшкодування покупки (як після, так і до релізу) — це безумовне право будь-якого покупця, про яке розробники й видавці зазвичай не нагадують. По-перше, це інформація рівня «сонце світить». По-друге, відшкодування — це процес, який завжди ініціює покупець, тому видавець тут узагалі ні до чого, аж поки не станеться той-таки запит, це банально не його справа. Ну а по-третє, якщо видавець так часто це згадує, то він підсвідомо готує покупців до того, що не просто можна, а треба буде повертати гроші за гру.

До того ж, зверніть увагу, що ця комунікація почалася на тому етапі, коли до релізу гри нам ще будуть її неодноразово показувати. Якщо зазвичай рекламна кампанія має бути побудована таким чином, щоби від моменту відкриття передзамовлень до релізу переконувати замовників, що все круто (навіть якщо насправді там не буде половини з показаного, а те, що лишилося — криве, косе і забаґоване по самі підколінки), Ubisoft навпаки немовби готується до того, що наступні презентації, трейлери, бета-тести —  коротше, всі заплановані штуки до 8 листопада — розчарують потенційних гравців і переконають їх скасувати передзамовлення.

Якщо сама Ubisoft аж так не вірить у Skull and Bones, то як це зможуть зробити звичайні гравці?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

XDefiant | Юбісофт змогли? (UAGames)

t9

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant

Шалений вечір стрімів на PlayUA

may 21 stream

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia