Сценарій екранізації Sleeping Dogs уже дописано
Робота над багатостраждальною екранізацією Sleeping Dogs нарешті зрушила з мертвої точки, адже сценарій майбутньої стрічки нарешті дописано. Про це повідомив ніхто інший, як Сіму Лю, який вже довгий час горить ідеєю зняти фільм за мотивами бойовика від United Front Games.
Спільнота одразу почала засипати канадця запитаннями, про те, як йому працюється із Square Enix, чи не обмежували вони його якимось чином. На що той відповів:
Вони абсолютно неймовірні. Інші студії просто не розуміють, наскільки важливо розвивати свою інтелектуальну власність. Але ми допоможемо їм це зрозуміти.
А далі понеслося. Велика кількість фанатів просто збожеволіла від таких новин. Дехто досі не може повірити, що це станеться, а дехто вже відкрив кімнату очікування та відверто косплеїть «містера Біна». Ну добре, є ще один коментар, яким хочемо поділитися:
Сіму, ти для мене просто найкращий з найкращих. Це буде круто!
Ну і всі бажають Лю успіху в роботі та якомога скорішого виходу екранізації у світ.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









