SLENDER – Online — безкоштовна українська гра

atUO2RATISo

Інді-команда Redict Studio у об’єднанні з CGD Studio з Краматорська повідомила, що зараз працює над мобільною грою з робочою назвою Project: SLENDER – Online.

Як можна зрозуміти з назви — гра про Слендера, головною особливістю якої є: мультиплеєр, де можна грати за самого слендера :), приваблива графіка, кастомізація гравця — невеличкий магазин з одежею, де купувати можна буде тільки за внутрішню валюту, ніякого донату (поки що реалізовані тільки маски, серед яких є одна з українським прапором), чат, створення серверів (персональних кімнат), досягнення, таблиці лідерів, декілька мап, кількість котрих збільшуватиметься з оновленнями.

Ігроладно — нічого складного. Гравці, котрі грають за людей, мусять зібрати 8 листків, а гравцю-слендеру треба цьому завадити. Переможець отримує винагороду.

Точна дата виходу не повідомляється, але відомо, що SLENDER – Online поширюватиметься абсолютно безкоштовно через ґуґлівський Playmarket. А запустити гру можна буде на планшетах і смартфонах середньої потужності. І ось кілька знятків з гри:

 

Читайте також

Red Dead Redemption 2 офіційно анонсовано

Починаючи з “Бетмена” в іграх Telltale з’явиться мультиплеєр

Відеоогляд Overwatch

Огляд Overwatch

Мультиплеєрні режими в новому трейлері Gears of War 4

У Rise of The Tomb Raider не буде мультиплеєру

Дебютний трейлер та подробиці Star Wars: Battlefront

Українська Project: SLENDER – Online вийшла у PlayMarket

Популярне