Слухай, а купи Skyrim 2021!

І ось всіма улюблений Тодд знову продає нам Skyrim. Вкотре вже 5 частину The Elder Scrolls трохи міняють, додають кілька нових пунктів і по новій виставляють на продаж.

Цього разу причиною послужило 10-ти річчя гри. На честь такого великого свята Bethesda проведуть оркестровий концерт, дадуть кілька бонусів власника Special Edition гри, та запустять у продаж Anniversary Edition.

В новій версії гри гравцям стане доступно чотири модифікації з Creation Club. Перше це Survival Mode, у котрому гравцям доведеться в прямом сенсі виживати. Слідкувати за тим, аби персонаж був ситий, тепло одягнений та відпочивав. Також добавлять риболовлю з новими видами риб, квест Saints and Sinners, та Rare Curios — каравани каджитів, у яких можна буде купити різне добро.

Окрім цього у Anniversary Edition добавлять й інші бонуси з Creation Club, і старі, і ті, що ще не вийшли. Реліз самого The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition відбудеться 11 листопада. Також в цей ж день відбудеться концерт лондонського симфонічного оркестру, який можна буде побачити на каналі Bethesda на YouTube та Twitch.

Читайте також

Deathloop отримає “золоте” оновлення наступного тижня (і вийде на Хbox)

Deathloop

Bethesda знову вмикає сервери для 20-річної гри

capsule 616x353 (1)

У Skyrim тепер є система Nemesis, як у Shadow of Mordor

Shadow of Skyrim

Мод який перетворює Skyrim на міні-MMO побив рекорди скачувань

skyrim

Новий мод для Skyrim додає небезпеку від килимів

JS Rumpled Rags

Bethesda взяла до себе на роботу розробників Fallout: London

fallout london

Стріляй по вампірах, думатимеш потім — Redfall [трейлер]

Redfall

Кранчі та погане керівництво — причини провального старту Fallout 76

Fallout 76

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: