Слухай, а купи Skyrim 2021!

І ось всіма улюблений Тодд знову продає нам Skyrim. Вкотре вже 5 частину The Elder Scrolls трохи міняють, додають кілька нових пунктів і по новій виставляють на продаж.

Цього разу причиною послужило 10-ти річчя гри. На честь такого великого свята Bethesda проведуть оркестровий концерт, дадуть кілька бонусів власника Special Edition гри, та запустять у продаж Anniversary Edition.

В новій версії гри гравцям стане доступно чотири модифікації з Creation Club. Перше це Survival Mode, у котрому гравцям доведеться в прямом сенсі виживати. Слідкувати за тим, аби персонаж був ситий, тепло одягнений та відпочивав. Також добавлять риболовлю з новими видами риб, квест Saints and Sinners, та Rare Curios — каравани каджитів, у яких можна буде купити різне добро.

Окрім цього у Anniversary Edition добавлять й інші бонуси з Creation Club, і старі, і ті, що ще не вийшли. Реліз самого The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition відбудеться 11 листопада. Також в цей ж день відбудеться концерт лондонського симфонічного оркестру, який можна буде побачити на каналі Bethesda на YouTube та Twitch.

Читайте також

The Elder Scrolls V: Skyrim – секрети і відсилки | Бюро деталей від Nikattica

skyrim facts play ua

Вийшло нове відео про розробку Starfield від Bethesda Softworks

starfield

Ось як The Elder Scrolls V: Skyrim виглядала б на PS1

Skyrim

Святковий стрім Skyrim!

Skyrim

Fallout 3 нарешті позбулася Games for Windows Live у Steam

Fallout 3

Сценаристка моду для Fallout отримала роботу в Bethesda

Fallout London

Нові квести, зброя та риболовля: Skyrim отримає чергове перевидання

Skyrim

Bethesda випустила ремастер першого Quake

Quake

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: