SMM-ник Atlus передчасно «анонсував» ремейк Persona 3 (і Persona 5 Tactica)

Чутки про можливий вихід ремейку Persona 3 ходять уже давно, і спільнота припускала, що якщо гру десь анонсують, то на показі Xbox 11 червня, зважаючи на тісну співпрацю Microsoft i SEGA з Atlus. Утім, SMM-ник Atlus West, американського підрозділу компанії, щось наплутав у календарі й передчасно виклав у офіційному інстаграмі Atlus аж 2 трейлери, заплановані на недільне шоу.

Першим став цілком очевидний ремейк Persona 3 із влучним Reloaded у назві (адже персонажі гри пробуджували й викликали своїх Персон, стріляючи собі в голову). Як бачимо, гру повністю перенесли на технологічні рейки Persona 5, але інтерфейс і художній стиль (зверніть увагу на «підсвічені контури») намагалися зберегти в дусі третьої частини, щоб їх якнайменше плутали з P5.

Вийде Persona 3 Reloaded на ПК і обох поколіннях Xbox на початку 2024 року, а згодом і на PlayStation. Що важливо, гра буде доступна в Game Pass уже в день релізу.

А другим передчасним анонсом стала Persona 5 Tactica — як зрозуміло із назви, це покрокова тактична гра в ізометрії з уже знайомими Фантомними Викрадачами Сердець, які зважилися на нову справу. На відміну від оригінальної P5 і Persona 5 Strikers, P5 Tactica зобразить персонажів у чібі-стилі Persona Q  (дилогії спін-оффів, які виходили на Nintendo 3DS).

Гра вийде 17 листопада, теж спершу на ПК i Xbox (не забувайте про Game Pass), а потім і на консолях Sony.

Що ж, маємо мінус 2 анонси недільного показу. Утім, не слід забувати, що цьогоріч Atlus начебто планує ще кілька анонсів, пов’язаних із портами й перевиданнями Shin Megami Tensei 4-5. І маємо на дію, що нам їх презентують належним чином, а не отак-от.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Легендарна Epic Mickey отримає ремейк на всіх актуальних платформах

p.ua.disney epic mickey rebrushed

Shin Megami Tensei V більше не буде ексклюзивом Nintendo Switch

shin megami tensei v vengeance

Перезапуск Crazy Taxi, класики Dreamcast, буде ААА-грою

Crazy Taxi

Ремейк Mario vs. Donkey Kong буде майже втричі довшим за оригінал!

Mario vs Donkey Kong

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Безкоштовний ремастер The Elder Scrolls II: Daggerfall нарешті отримав версію 1.0

The Elder Scrolls Daggerfall

Capcom готує відразу кілька ремейків Resident Evil. Наступним буде Code Veronica

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Усе показане на Nintendo Direct (14.09.2023)

Super Mario Bros.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: